Alexz Johnson

Alexzandra Spencer Johnson

7,1
415 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alexz Johnson

czy wiecie, że Alexz ma zagrać rolę Clary Fray w ekranizacji książki Cassandry Clare 'miasto kości' ? jeśli oczywiście powstanie. co o tym sądzicie?

vampireq

A skąd ta informacja? ; o
<za krótkie.........>

vampireq

Właśnie! Jak zobaczyłam miniaturkę to skojarzyłam ją z trailerami o serii książek! ;) Nie jestem do końca pewna czy Alexz nadaje się do roli Clary, ale nawet nie wiemy, czy film powstanie. ;p Mam nadzieję, że jednak zrobią ekranizację [i nie spieprzą jej..]. I cóż.. gdyby zaproponowali rolę Alexz myślę, że nie miałabym nic przeciwko temu, mimo iż nie widziałam jej chyba w żadnym filmie. Fajnie byłoby ją zobaczyć w rudych loczkach. ;)

maciaa

ostatnio na YT wpisałam city of bones i wyskoczyły mi jakies zwiastuny ale "fan made" i w paru z nich były te same momenty i właśnie Alexz, czy rzeczywiście nakręcą ten film ? (Na filmwebie nic na ten temat nie ma) . Bardzo bym chiała ale oglądając filmik zrobione przez fanów troche sie zaniepokoiłam ;/
Bez dwóch zdań książka warta ekranizacji :)

vamptasia

Bedzie film i pisali o tym jakis czas temu
w news'ach na filmweb.
Alexz jak dla mnie świetnie by sie nadawała do roli Clary ;]
tylko rude włoski i jest jak znalazł ^^

vampireq

Jak dla mnie nie bardzo pasuje... No bo... Clary była 16-latką, tak? A po Alexz widać, że ma te swoje 23...

vampireq

nie bardzo pasuje .. jest ładna ale jakby to hmm.. ma za mocną twarz to Clary .. powinien być ktoś z delikatniejszymi rysami .. też widziałam te filmik na YT - ładnie wyglądała ale zupełnie nie jak Clary .. jeśli ją wezmą to już film będzie zniszczony .. oj i oby nie zrobili film tak na marginesie - nie wiem co to za moda na filmowanie każdej książki - tylko psują efekt jakim jest napawanie się własnymi wyobrażeniami

ikej007

a ja się nie zgodzę, bo zawsze czytam książki, a potem oglądam filmy, dlaczego mieliby nie robić tego filmu skoro będą mięli oglądalność, bo ktoś nie chce sobie psuć wyobrażeń? jeżeli nie chcesz sobie ich psuć to nie idź do kina, nie ściągaj tego, nie oglądaj, a innym daj okazję obejrzeć jakiś fajny film :)

Elisa123

wiem że nie muszę i nie o to chodzi .. rzecz w tym, że po pierwsze na dzień dzisiejszy nie spotkałam jeszcze dobrze sfilmowanej książki - zawsze coś nie gra - albo ekipa nie pasuje, albo wycięli najlepsze momenty, weźmy Zmierzch bo jest na topie .. Pattinson jest dobrym aktorem ale tak szczerze w roli Edwarda wygląda mizernie - taka jest rzeczywistość, kolejny problem filmowania - muszą wyciąć sceny, bo nie da się inaczej (hollywood to nie bollywood), które twoim zdaniem można wyciąć z Darów? Bo sorry ale jak takich nie widzę .. nie chodzi o to że każda jest ważna dla akcji ale same teksty Jace'a - większość pewnie zostałaby odrzucona przez co całe "dzieło" straci swój urok .. po trzecie uważam filmowanie książek (zwłaszcza kilkutomowych) za desperacki krok producentów i scenarzystów amerykańskich którzy nie mają pomysłu na nowe filmy (taka drobna ciekawostka - w lutowym wydaniu magazynu Film pojawił się artykuł o tym jak USA dosłownie kradnie pomysły ze starych Europejskich filmów o których my nawet nie mamy pojęcia, później sami nazywają je hitami, my się nimi zachwycamy - bo przecież to USA) .. ogólnie chodzi o to że lepiej by było gdyby tą kasę przeznaczyli na zupełnie nowy pomysł, coś oryginalnego, swojego .. też najpierw czytam, później oglądam a na koniec się wściekam bo wszystko zostało skopane - szczerze na hp idę dla zasady bo byłam na poprzednich częściach, ale zaćmienie sobie daruję bo szkoda kasy - widzę jak to wygląda - bez obrazy ale zniechęcili mi tę książkę, ten szum teraz, niby fajne, ale trochę mam już dosyć oglądania bądźmy szczerzy kiepskiej Stewart i napakowanego Lautnera gdzie tylko nie spojrzę

ikej007

O Boże! No nareszcie ktoś wypowiedział to, co chciałam ująć w słowa od paru miesięcy! Wszyscy w Zmierzchu tak jechali po Pattinsonie (ta połowa nie lubiąca go), a o Stewart nie wspominał nikt. A Lautner to jakiś młody bóg, którego rozrywają hollywoodzkie aktorki! Powiem wam szczerze, że moja matka, czterdziestoletnia kobieta z mężem i dwoma córkami, poleciała na takiego napakowanego dzieciaka!
Popieram w zupełności poprzedniczkę, bo dobrze sfilmowana książka nie istnieje. A jeśliby chcieli dokładnie oddać nastrój i charakter Darów, to musieliby nakręcić przynajmniej sześć części - każda książka na dwie. A myślę, że na coś takiego nie porwaliby się, bo zrobiłoby się przereklamowane, albo co.

Savisanvi

Em.... ona nie ma zagrać w darach anioła. Na swojej oficjalnej stronie C. Clary opublikowała najczęstsze propozycje fanów. Tuż obok niej znalazła się Molly Quin. Jakby tak było to bym się chyba pochlastała

tae

http://www.filmweb.pl/film/Mortal+Instruments,+The-2012-559065

ikej007

Ja uważam że nie powinni kręcić filmu, ale serial :-) Bo po pierwsze ostatnie seriale są na prawdę dobre; dobra jakość, muzyka, montaż, gra aktorska i generalnie cały wizerunek. Ponadto producenci nie musieli by niczego wycinać by skrócić wszystko do norm filmu:-) A w dodatku widz by nie ucierpiał. :-) Co o tym sądzicie?

tuagaciatko

noooo - serial był by super :-D .. jejku tyle Jace'a - łał ;-) .. też ostatnio o tym myślałam - żeby niczego nie skracać musiał by z tego być serial ale "gwiazdy" mogą sie nie zgodzić

vampireq

ja na youtube'ie widziałam zwiastun city of bones. ; )

lil_oo23

Ludzie, bo to są fanmade'y, czyli zwiastuny zrobione przez fanów.
Jak już wyżej wspomniano, wybrano oficjalną aktorkę, która ma zagrać Clary. Jest nią Lily Collins i Cassie Clare osobiście poinformowała o tym na swoim blogu. Tak więc to potwierdzona informacja.

Gowdy

Według mnie Alexz Johnson jest o niebo ładniejsza od Lily Collins. Alexz Johnson pasuje do roli Clary IDEALNIE. Ta Lily Collins jest straszna !!!

werka1001

Zgadzam się z tobą w 1000%

vampireq

wg mnie rolę isabele powinna mieć Jessica Lowndes.Oczywiscie, będzie musiala pokazać,ze potrafi grać ostre dziewczyny ; D
Molly Quin i tak lepsza od alexz. . Bryce Dallas Howard również mogłaby próbować jako Clary, ale charakteryzatorzy mieliby trochę roboty, żeby wyglądała młodziej xD

vampireq

ashlee simpson mogła by być również... w Melrose Place pięknie wyglądała jako ruda. Wydaje misię,ze świetnie by zagrała delikatną, ale i waleczną Clary

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones