Alfonso HerreraIII

Alfonso Herrera Rodríguez

7,9
2 226 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alfonso Herrera

Czy on jest z Dulce Marią ? ;] Natknęłam sie na jeden filmik z nimi na jakimś forum gdzie sie przytulali całowali itp wyglądali bardzo bardzo ładnie ;D

anula104

nie , no skad.

on byl z Dulce, kiedy grali razem w telenoweli<<tej przed Zbuntowanymi>>, obecnie Dulce jest z kims s jej nowej telenoweli a Alfonso tez mial kogos, a czy teraz ma to nie wiem.,.;

Ewka___

Ale podczas Rebelde też byli ze sobą i to podobno dość długo. A Dul zerwała z tym swoim Pablo czy kimśtam. Ja tam sie ciesze bo nie trawiłam tego hipisa ;P I moim zdaniem to Poncho i Dulce są dla siebie idealni! Dul pasuje do niego bardziej niż Anahi.. ;] Szkoda, ze są tylko przyjaciółmi.. ;( Poncho to prawdziwy cukiereczek, a Dulce to zabójcza laska (nie dla cwelów i dekli! ;/). Cieszyłabym sie gdyby byli razem :)

Ewka___

oni dawno już se sobą zerwali bo uznali, że są tylko przyjaciółmi.
Ja też bym chciała, aby byli razem

Queen_J

tak, oni chodzili ze sobą szkoda że już nie są razem ;/ tworzyli śliczną pare, choć kto wie może jeszcze kiedyś coś między nimi zaiskrzy :P

Alda93

Baa! Modlę sie o to! ;PP
Ciekawe jak tam teraz jego życie prywatne.. ciekawe czy z kimś jest..
Wiecie coś o tym? Jestem strasznie ciekawa bo teraz juz o nim nic nie słychać ;| ;)

Cythrina

Poncho obecnie spotyka się z aktorką Damayanti Quintanar. Stanowią bardzo dobraną parę, Poncho nie znika uśmiech z twarzy. Ciesze się, że w końcu kogoś sobie znalazł.

O Poncho nic nie słychać? Powiedziałabym, że chłopak radzi sobie najlepiej z ex-członków RBD. Poncho obecnie gra w telenoweli Camaleones u boku Belindy, ex-dziewczyny Christophera. Na początku roku nagrywał film wojenny Venezzia, który wejdzie na ekrany kin we wrześniu. Podłożył głos do filmu animowanego Igor. Wystąpił gościnnie w rolach czarnych charakterów w serialach Mujeres Asesinas u boku Angélique Boyer oraz Tiempo Final. Na 2010 rok przewidziany jest serial pre-mundialowy El Diez, przed Mistrzostwami świata w piłce nożnej. Wystąpi także w sztuce teatralnej Café Descafeinado oraz gościnie w serialu Los Simuladores u boku Tony Daltona.

Linez

................................................................................ ...................................................... aha xP

Cythrina

a wiecie co dzieje sie z Robertą Dul i reszt a składu RBD

slowik_filmweb

Dul - gra w tym swoim nowym serialu (verano del amor czy jakoś tak xd), rozstała sie z jej ówczesnym seriaowym partnerem. Nagrała piosenke z Akonem ;]
Anahi - w ostatniej chwili odwolala swoj slub, teraz wszyscy zastanawiaja sie kim byl facet, z ktorym szalała w USA. Zaczyna swoja solowa kariere piosenkarki i podobno wpadnie na koncert do Polski ;d
Christian - wzial rozwod ze swoim meżem ;P i też na plany w kierunku muzycznym.
Christopher - nie mam pojecia ;d
Maite - gra główna role w "Mi Picado" razem z Reik'iem (chyba ;p. Grał Lusiano, u boku Jose Lujan w "Rebelde". Zmieniła kolor włosów na taka czekolade ;P

I jeszcze dodam ze jakis czas temu pojawiła sie informacja bodajze na oficjalnej stronie Rebelde że Pedro Damian ma zamiar nakrecic 4 temporade ;d ;d ale obawiam sie ze to tylko plotka..

Cythrina

Nie do końca wszystko się zgadza.

Dulce zakończyła pracę nad telenowelą Verano De Amor w lipcu. Obecnie nagrywa pierwsze dema na płytę, która powinna ukazać się w kwietniu. W planach jest także film - Una Vez Más.

Anahí rozstała się z Rodrigo w marcu, ale nie miała w planach żadnego ślubu. Przez pewien czas była w wolnym związku z wieloletnim przyjacielem - Anurem Name, obecnie jest sama. Poświeciła się całkowicie muzyce - dziś 3 listopada rozpoczyna się Mi Delirio World Tour, a 24 listopada wychodzi jej solowy album - Mi Delirio.

Christian nagrał właśnie płytę we Włoszech, w styczniu premiera.

Ucker zakończył zdjęcia do serialu Kdabra dla Fox Latinoamérica, nagrywa płytę. Nie podano oficjalnej daty premiery krążka.

Maite w tym tygodniu skończy nagrania do telenoweli Mi Pecado (jej partnerem w serialu był Eugenio Siller, Reik to zespół z którym Maite nagrała temat przewodni do telenoweli). W jej przyszłych planach znalazł się teatr, niestety musiała z tego zrezygnować ze względu na inne zobowiązania i projekty, o których na razie nie wiadomo.

Co do tej plotki - Pedro Damian nie ma zamiaru nagrywać 4 temporady Rebelde. Nawet gdyby zechciał, ex-członkowie RBD nigdy by się na to nie zgodzili, bo w sumie byłby to dla nich krok w tył.

Leilah

dzięki bardzo, A wiecie może czy dalej utrzymują ze sobą kontakt??

slowik_filmweb

Szczerze? Prawie wszyscy mają ze sobą średni kontakt po rozpadzie. Spotykają się głównie w pracy (korytarze Televisy) albo na rozdaniach nagród, prywatnie jest znacznie gorzej. Może to przez brak czasu, może z innych powodów...

Anahí, Christopher i Christian współpracują z tym samym managerem, więc się widują. Maite i Christian także się spotkali, zawsze wypowiadają się o sobie w samych superlatywach.

Anahí niedawno w wywiadzie w dość mało elegancki sposób powiedziała, że po rozpadzie nie widziała się z Maite (chociaż to kłamstwo, bo spotkały się kilka razy, bardziej prywatnie bo na imprezach, urodzinach czy weselach) i ona zniknęła z jej życia, co zdziwiło wielu fanów, którzy wierzyli w ich wielką „przyjaźń”

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones