Alfonso HerreraIII

Alfonso Herrera Rodríguez

7,9
2 226 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alfonso Herrera

Szanowni Państwo!
Pisze do Państwa z prośbą o kupno filmu "Volverte a Ver". Główną rolę w tym filmie otrzymał znany Meksykański aktor i piosenkarz Alfonso Herrera. Wielką popularność przyniosła mu rola w popularnym na całym świecie serialu "Zbuntowani". Alfonso jest również ex wokalistą znanego i kochanego na całym świecie zespołu RBD. Członkowie tego zespołu są tak popularni, że wszystko z ich udziałem gromadzi przed telewizory i przed ekrany kin gigantyczną liczbę widzów. Z pewności będzie też i z tym projektem tego świetnego aktora i piosenkarza. Herrera wciela się w Pabla projektanta mody, którego muzą jest prezenterka radiowa. jeśli chcą państwo obejrzeć zwiastun do tego filmu to znajduje się on pod tym adresem http://pl.youtube.com/watch?v=0Nd1P... . Premiera tego filmu odbyła się 25 grudnia 2008 roku. Myślę, że powinni się Państwo zainteresować tym wspaniale rokującym filmem. Słyszałam i miałam okazję zobaczyć, że kupują Państwo same świetne filmy. Tego filmu w Waszym zestawieniu nie może zabraknąć. Mam nadzieję, że pozytywnie rozpatrzycie moją prośbę.

Z poważaniem
(tu wpisujesz swoje imię)

a to maile do dystrybutorow :

GUTEK FILM
Gutek film- Marzena Zboina - dział dystrybucji - marzena.zboina@gutekfilm.pl
możemy się też pokusić o maila do samego prezesa Gutek film
Roman Gutek - prezes - sekretariat@gutekfilm.pl
Monolith- info@monolith.pl

BEST FILM
Paweł Kazubek
Dyrektor ds. dystrybucji kinowej
pawel.kazubek@bestfilm.pl
Paweł Zawół
Młodszy specjalista ds. dystrybucji kinowej
pawel.zawol@bestfilm.pl
Marcin Wąs
Dyrektor programowy i ds. dystrybucji
marcin.was@bestfilm.pl
Beata Radziszewska
Koordynator ds. dystrybucji
beata.radziszewska@bestfilm.pl

Monolith
TOMASZ KOĆ
Dyrektor Działu
e-mail: tomekkoc@monolith.pl
RYSZARD PAWLICKI
e-mail: ryszardp@monolith.pl

ITI CINEMA

Barbara Brzezińska
barbara.brzezinska@iticinema.c om.pl
Izabela Werner
izabela.werner@iticinema.com.p l

SPI INTERNATIONAL POLSKA
spi@spi.pl

AP MAÑANA
manana@manana.pl

VISION FILM DISTRIBUTION COMPANY
tmamcarz@vision.pl
kzaniewska@vision.pl
pkolodziejczyk@vision.pl

WARNER BROS. ENTERTAINMENT POLSKA
tel.: 0 22 351 20 00
fax.: 0 22 351 20 01

TANTRA Mirek Trębowicz
vivarto@vivarto.pl Agata Święcich
agata@vivarto.pl

ADYTON INTERNATIONAL
Adres internetowy
http://www.adyton.eu na tej stronie wysylacie maila...po lewej stronie jest napis contact...wchodzicie tam i stamtad wysylacie maila...xD

FORUM FILM POLAND
email: dystrybucja@forumfilm.pl
JUSTYNA ŁUKASZUK-ŻAK
email: j.lukaszuk@forumfilm.pl
AGNIESZKA JAŃCZYK
email: a.janczyk@forumfilm.pl

ten film jest w zasiegu naszej reki...xD zrobmy to razem...wspolnymi silami nam sie uda...xD
nie zajmie Ci to specjalnie duzo czasu...a satysfakcja z obejrzenia go w swoim ulubionym kinie moze byc wielka....w kupie sila!

wysylajcie chociaz po 1 mail do kazdego z dystrybutorow

arisa_

Droga redakcjo!
Piszę do Was z prośbą o wyemitowanie wspaniałego serialu jakim jest Meksykańskie Terminales. Serial ten opowiada o ludziach w terminalnym stadium choroby. Porusza bardzo ważne aspekty Naszego życia a przede wszystkim ukazuję osoby, które muszą sobie radzić z tak ciężką chorobą jaką jest rak, a tak że problemy i decyzje z jakim muszą się uporać główni bohaterowie. Serial liczy 13 odcinków więc raczej nie będzie problemu z ich przetłumaczeniem. Serial wyróżnia się wspaniałą grą aktorska a także świetnie dobraną muzyką i nieoczekiwanymi zwrotami akcji. W Meksyku serial odniósł bardzo duży sukces i nadal cieszy się dużą popularnością gdyż widzowie oczekują na drugi sezon tego serialu. Główne role w tym serialu otrzymali znany i kochany piosenkarz i aktor Alfonso Herrera ( jako Leonardo Carral ) ex członek znanego i lubianego w Polsce zespołu RBD. Grał również w bardzo popularnym w Naszym kraju serialu Zbuntowani ( emisja drugiego sezonu emitowana jest na TV4 ). Drugą bohaterką serialu jest znana aktorka meksykańska Ana Claudia Talancon ( jako Abril Márquez ) znana z takich filmów jak „ Miłość w czasach zarazy ”, „Nieodebrane połączenie ” czy „ Zbrodnia Ojca Amaro ”. wiem, że liczycie się ze zdaniem widzów dlatego proszę o pozytywne rozpatrzenie tego listu. Polacy czekają na ambitniejsze seriale jakim jest niewątpliwie serial Terminales. Czekam na odpowiedź. Podaje również stronę oficjalną tego serialu http://www2.esmas.com/terminales a to promo serialu http://www.youtube.com/wa...re=channel_page

Z poważaniem...tu wpisujesz swoje imie...xD


To wysyłajcie do TV4, POLSTAU i gdzie tylko chcecie, spróbujmy;]

arisa_

bardzo bym chciała obejrzeć film volverte a ver.
czy dostanę w Polsce płytę DVD z tym filmem??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones