Alicia Vikander

Alicia Amanda Vikander

8,2
37 760 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alicia Vikander

Bardzo się cieszę bo dla mnie teraz to najlepsza aktorka.

DziurawaMarysia

Dla mnie tak samo.Cieszę się,że nie jedzie w filmach na swojej naturalnej,pięknej urodzie tylko pokazuje się zjawiskowo ze strony aktorskiej.Oby więcej takich aktorek jak ona.Obecnie też nie znam lepszej aktorki od niej i chciałbym by za rok też wykreowała Oscarową postać :)

DziurawaMarysia

Zjawiskowo piękna i do tego uzdolniona. Ten Oscar powinien być za "Kryptonim U.N.C.L.E"

proo9

Tak mi również bardzo się podoba jako kobieta. Co do Oscara to w tym roku jak dla mnie mogliby ją nominować za wszystkie 3 filmy w jakich zagrałą (UNCLE, Ex Machina, Danish Girl)

DziurawaMarysia

Oscar zasłużony ale powinien być za ExMachinę

Ludi_filmaniak

Też bym ją wolał nagrodzić za rolę Eve. Tym bardziej że "Dziewczyna z portretu) to rola pierwszoplanowa i to tam powinna być nominowana.

DziurawaMarysia

Nie Eve tylko Ava. Tak gwoli ścisłości.
Ale faktycznie rola w "Ex Machina" wybitna.A tak btw nie widziałem jeszcze wszystkich filmów z Alicią,ale w tych które obejrzałem nie zdarzyło się żeby nie zagrała przynajmniej dobrze.Jeśli się nie pogubi może być jedną z najwybitniejszych aktorek wszechczasów,czego jej życzę.
Na dodatek śliczna z niej dziewczyna,co znaczy że czasem talent idzie w parze z urodą.No i bardzo podoba mi się głos Alicii.Po prostu niepospolita aktorka i kobieta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones