Ally WalkerI

Allene Damian Walker

7,2
1 464 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ally Walker

taką wydrę gra w SOA ,że dziwię sie jeszcze co mój telewizor robi w całości !

malinowa123

podpisuję się rękoma i nogami, w SOA świetna, taka twarda sucz :D

malinowa123

Przyznaję ,najlepiej wyglądała z obitym ryjem. Nie trawię takich postaci wrednych suk ,które mają w dupie nawet niszczenie Rodzin. Jest nawet gorsza od żony Waltera w Breaking Bad.

Ottiss14

no i zapewne był taki zamiar. dopiero po obejrzeniu ogromnej ilości filmów zrozumiałam, że najlepsi są ci aktorzy, którzy potrafią mnie sfrustrować i z zirytować. kiedyś nie trawiłam Kevina Bakona, ale po prostu on grał takie postacie...

mayka_og

Coś w tym jest. Tak samo z książkami ,chodzi przecież o wywołanie emocji ,wtedy zostawia to ślad.

Ottiss14

Zgodzę się z wami, jeśli potrafi wkurzyć widza swoja postacią to coś musi znaczyć. A tak w ogóle to jak na swój wiek nieźle się trzyma.

Krymek

Ta postać byłaby świetna pod względem irytowania widza ze względu na niszczenie życia głównych bohaterów, ale ten jej wytrzeszcz oczu... Co chwila patrzy takimi gałami, że nie mogę powstrzymać śmiechu.

HardCandy

Po takiej ilości botoksu miałbyś (albo miałabyś), wytrzeszcz wszystkiego. Ale postać świetna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones