Amaury Nolasco

Amaury Nolasco Garrido

7,6
6 892 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amaury Nolasco

To jedna z moich ulubionych postaci w Prison break, może nieco stereotypowa ("żywiołowy-portorykańczyk-w-w ięzieniu"), ale za to sympatyczna i wiarygodna.

Mariusz_Saint

popieram, niesamowicie 'sympatyczny' jesli tak to mozna ujac

Mariusz_Saint

najlepsza postac PB! Zgadzam sie z przedmowcami, poza tym najlepszy aktor na planie, widac, ze jest doslownie zakochany w Maricruz. Jak on wpadnie, to przestaje to ogladac :(

Mariusz_Saint

Chociaż nie widziałam go w żadnym innym filmie, w PB strasznie mi się podobał. Jest moją ulubioną postacią:) I jest szalenie sympatyczny i prawdziwy, jak to już ktoś zresztą powiedział:)

California

obejrzyj sobie "2 fast 2 furious"... gra tam niewielka role..ale zawsze cos...

Mariusz_Saint

Gosciu jest extra nie chodzi mi o wyglad :P ale w Prison Break'u dawal rade wlasnie koncze ogladac pierwszy sezon naturalnie sciagam juz drugi. Peace

TiMMy_2

SPOJLER

eeqq nie bój się - jeszcze nie wpadł, a w zwiastunie odcinka 17 drugiego sezonu jest pokazane jak spotyka się z Maricruz :) On chyba wyszedł na tej ucieczce najlepiej :D

Peterek_dg

Jako Sucre z PB Amaury jest świetny...Lubię bardzo tą postać, taki sympatyczny, żywiołowy, uśmiechnięty, miły, aż się go nie da nie lubić:P

SPOILER xD

niestety Bellick wytropił Sucre i Mariecruz:( i porwał Mariecruz, i Sucre musiał pomagać Bellickowi znaleźć T-Baga, by Mariecruz nie zginęła...
No i ostatni odcinek 2 sezonu: Sucre leży na ulicy i wykrwawia się:(:(
On nie może zginąć!!!!!!!!!!!! :(;(:(;(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones