Amber Heard

Amber Laura Heard

5,5
21 662 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amber Heard

Dla Deppa stała się biseksualna ale zapewne i tak woli bardziej kobiety.Mysle ze ona wykorzystuje fakt ze zabujal się w niej gwiazdor swiatowego formatu z kasa jak lodui przy nim zwiększy swoją popularnosc, lepsze rolę będzie otrzymywała.

Madridista_272

Nie można stać się biseksulnym. Każdy wypada gdzieś w skali Kinseya.

Sumire_x3

Ja osobiście nie wyobrażam sobie spać z kobietą, rozśmiesza mnie to, gdy babki robią bara bara.

cleopatra_super

Co mnie to obchodzi?

Sumire_x3

A mnie nie obchodzi, że ciebie nie obchodzi

cleopatra_super

Słuchaj no (a raczej czytaj) dziewczynko uważnie. Wpieprzasz mi się w odpowiedź pisząc kompletnie nie na temat. Mam milion ciekawszych rzeczy do roboty od odpisywania ci na tej jakże dziecinny comment, Mam gdzieś, co i z kim lubisz robić w łóżku, zachowaj opowieści na rodzinne obiadki.
Nie pozdrawiam.

Sumire_x3

Ty dziewczynkę sobie znajdź za swoją stodołą. Nigdzie się nie wpieprzam, a z tematu chyba sama zjechałaś i weź sobie coś na uspokojenie bo jakaś nerwowa jesteś. Nie pasuje ci, to po co odpisujesz, również nie pozdrawiam

cleopatra_super

Korekta, bo ktoś wypisuje bzdury jest zjechaniem z tematu? Nie, za to Twoje fantazje erotyczne już tak.
Odpisuję, bo lubię tępić głupotę.

Sumire_x3

Przykre, że swojej głupoty nie tępisz. Nie wiem, w którym momencie zauważyłaś jakiekolwiek fantazje erotyczne, ponieważ mnie nawet do głowy nie przyszło, że tamten mój wpis to miałyby być fantazje, ale ok, widać głodnemu chleb na myśli. Jeżeli ty wszystko traktujesz z tak ogromną powagą, czujesz się jakąś mentorką lub czymś w tym rodzaju, to winszuję. Powodzenia w korygowaniu dziecinnych wpisów, jednak fajnie by było, gdybyś najpierw siebie skorygowała i swoje sieriozne podejście do spraw nieistotnych.

Madridista_272

No popieram

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones