Amber Valletta

Amber Evangeline Valletta

7,0
3 059 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amber Valletta

Cameron Diaz - nie raz się pomyliłam :) Sympatyczna aktorka.

para_vosotros

mi w hitch' tak się wydawało ale wiedziałam że to nie ona. rzeczywiście podobna

para_vosotros

jak oglądałam Hitcha to były momenty, że byłam pewna, że to ona ale przez większość filmu wyglądała jednak trochę inaczej:)

para_vosotros

Wg mnie ładniejsza jest od Cameron Diaz :)

para_vosotros

No dokładnie Właśnie oglądam Ostatni raz i aż wszedłem sprawdzić na filmwebie bo jest łudząco podobna do Cameron

ryan45

Za dużo się napatrzyłem przez lata na Cameron na ekranie,by móc pomylić ją z kimkolwiek...

mikrobas

mi jeszcze przypomina trochę Umę thurman

para_vosotros

Mnie się ciągle myli z Radha Mitchell ( man on fire) czy Surogaci..... dla mnie jak siostry bliźniaczki.

badman2503

mi troche przypomina diane kruger..

asiaaa92

Jak dla mnie to połączenie Diane Kruger i Umy Thurman, chudsze od obu z nich. ;)

para_vosotros

Moim zdaniem jest bardzo podobna do Michelle Pfeifer

para_vosotros

Dokładnie, wygląda jak starsza wersja Cameron Diaz.

MarcoK

Starsza wersja? Przecież ona jest młodsza od Cameron.

daraga11

Nie wiedziałem, że jest młodsza, ale to i tak bez znaczenia. Odnosiłem się do wyglądu, a Cameron Diaz nie widziałem w najnowszych filmach.

para_vosotros

Zgadzam się z badman2503 i HollyShannen19. Jak oglądałem Surogaci a po tym Gamera, myślałem, że to dwie te same aktorki. Natomiast teraz oglądam Hitcha i ta aktorka mi przypomina trochę Michelle Pfeifer.

para_vosotros

Podobna to może i jest, ale żeby się aż pomylić :)

para_vosotros

Ohlądam właśnie transportera i przypomina mi Chelsea Field.

para_vosotros

Mi sie pomylila z Femke Jansen

profesor1000

tfuj.Famke

profesor1000

Ze wszystkich wymienionych faktycznie jak już to taka blond Famke... Do Cameron i reszty wcale (oprócz Diane Kruger - do tej tez podobna). Pomijając rysy twarzy, to zupełnie inna sylwetka, układ twarzy. Amber jest mocno szczupła, taka modelka.

para_vosotros

w hitchu ze smithem i mendes to też myślałam, że to Diaz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones