Andrew Niccol

7,5
1 181 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Andrew Niccol

Podobno ma wyreżyserować Intruza, Stephenie Meyer, czy to prawda ? wiecie może coś więcej na ten temat ?

rose_4m

No wyreżyserował i film zapowiada się świetnie, mam zamiar go niedługo obejrzeć.

kropka30

Niestety film tylko zapowiadał się świetnie. Jak dla mnie to zmarnowany potencjał.

Ronnie1008

Byłaś już w kinie? Moja siostra była wczoraj na przedpremierze, ale mówi,że jej się spodobał.

kropka30

Byłam wczoraj. Owszem film mi się podobał, ale nawet w połowie nie jest tak dobry jak książka.

rose_4m

Ja nie wiem czy reżyser w ogóle czytał tę książkę... To co na jej podstawie powstało jest po prostu smutne. Ogromny potencjał zniszczony. Cała fabuła spłaszczona do granic możliwości. Dialogi banalne, strasznie nierealne. Nie wiem jak reżyser tego pokroju mógł podpisać się pod tym....

Petals_Open_to_the_Moon

Autorka tej wspaniałej książki to zaakceptowała, więc ekranizacja przebiegła po jej myśli, a swoja droga zawsze film różni się od książki, inaczej za nudno by było.

Petals_Open_to_the_Moon

Andrew Niccol miał gdzieś ekranizację tego gniota i zrobił to tylko dla kasy aby dopuścili go w Hollywood do jego własnych projektów.

Finalny_Odbiorca

Co też o nim świadczy nie najlepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones