Andriej Konczałowski

Andrey Mikhalkov-Konchalovskiy

7,3
412 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Andriej Konczałowski

za to pod hasłem X-man aż sie od nich roi - znak naszych czasów triumf prostactwa intelektualnego ... jezeli mozna wogóle użyć tego zwrotu w stosunku do tej kupy x mana

pan_cogito14

Haha, zgodzę się z Tobą. Reżyser m.in. "Homera i Edi" w Polsce pozostaje nieznany. Cała kinematografia jest nastawiona przeważnie na filmy z USA. Nie wspominając już o tych ich tanich serialikach!!!

pan_cogito14

smutne czasy... gdy za wielkiego artystę uważa się Kurta Cobaina, to nie ma co się dziwić, że "ludzie" nie znają Konczałowskiego...
pozdrawiam miłośnika Zbigniewa Herberta:)

Axlette

smutne czasy...gdy za arcydzieło uważa się film Ręka Boga,to nie ma co się dziwić, że "ludzie" nie cenią twórczości Kurta Cobaina...
zwłaszcza,że do ulubionych zaliczają m.in. Morrisona
tak! uważam Kurta Cobaina za wielkiego artystę,znam Konczałowskiego i lubię też Herberta
ciao!

pan_cogito14

Ale jedno jest najgorsze (przynajmniej dla mnie), co prawda lepiej później niż wcale - ale dopiero odkrywam wielkich ludzi kina i ich twórczość i mam z tym duże problemy...wszystko jest niedostępne dla zwykłego widza! Interesuję się m.in. rosyjskim kinem i zarówno przeszłe jak i obecnyme produkcje rosyjskie prawdobodobnie do Nas nie trafią. Czuję się jak w zaścianku!

Pozdrawiam
Maliniardi

maliniardi

To prawda, co lepszy film to ciężej go zdobyć.
Krótko: Reżyser wspaniały (a co z Tango i Cash?;P).
Aha, X-men 2 jest dobrym filmem.

Indrid_Cold_84

na obronę Konczałowskiego trzeba wspomnieć, że nie miał zbyt wielkiego wpływu na ostateczny kształt "Tango i Cash" (a film jest okropny, fakt).

protekcjonalny_mua

Ja tam uwielbiam ten film, Tango i Cash to moje dzieciństwo:) Ale do filmografii Konczałowskiego należeć nie powinien po prostu:)

maliniardi

Jeśli nie zna się rosyjskiego to nie tak łatwo coś obejrzeć. Chyba, że ma się kanał Wojna i Pokój :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones