Andrzej Łapicki

8,2
15 426 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Łapicki

Slub z dziewczyna dla ktorej moglby byc dziadkiem to potwierdza.Kolejna sprochniala sława po Wajdzie narcyzie glupieje i poprostu sie kompromituje.Co tu duzo pisac.Dziadki niech sie bawią.

adamek28

Dlaczego zgłupiał?
Niech korzysta z życia, póki je jeszcze ma.

użytkownik usunięty
adamek28

I dobrze robi. Życzę każdemu 85 latkowi żeby sobie taką młodą znalazł, zapytaj każdego 85-o latka czy by takiej nie chciał, a po trzecie co to ma do rzeczy? czy ja sie czepiam co ty robisz w życiu? wszystko co robisz jest super? dlaczego rościsz sobie prawo oceniania czyjegoś życia, mimo, że facet krzywdy nikomu nie robi. to jego i jej prywatna sprawa, szczęścia im życzę. Bardzo dobry aktor i tyle, a jaką ma żonę to nie nasz biznes

ciekawe co bys powiedział ja Ty byś miał córkie w wieku 25 lat i by wychodziła za 85latka?

użytkownik usunięty
rakoni

a co miałbym powiedzieć? przeciez to nie ja wychodziłbym za mąz tylko córka i to jej sprawa.. zresztą lepiej żeby wyszła za spokojnego dziadka niż jakiegoś tępego barana w dresie. można coś dziecku doradzić, może nam się coś nie podobać, ale tylko ograniczeni ludzie siłą uszczęśliwiają swoje dzieci. widzę, że mamy kolejnego potencjalnego rodzica, dla którego "szczęście dziecka" to dokładnie to, co on temu dziecku zaplanuje. radzę więcej empatii

w sumie każdy stary dziadek który jest sławny i bogaty może mieć młodą żonę.Nawet taki , który ma 100 lat z pewnością znajdzie 20 latkę chętną, może casting urządzić.Rzecz w tym, że trzeba trochę oleju w głowie i nie bzikować na starość.To że ma młodą żonę to żaden sukces.

użytkownik usunięty
marcalina

a co nam do tego? czy z powodu tego, że jakiś starszy facet jest dobrowolnie z 60 lat młodszzą dziewczyną odczuwasz bóle kręgosłupa, garb ci wyrósł albo ręce powyginało? nie masz swojego życia? dlaczego ludzie rościcie sobie prawio do oceniania innych jeśli to co robią nikomu krzywdy nie robi? jak będę miał sto lat też chętnie bym przygarnął jakaś młodą babkę , oby tylko mnie chciała, a czy robi to dla kasy czy nie to jej sprawa, co mi po kasie po śmierci, trzeba używac póki się żyje! każdy niech robi to, co chce byle nie czyimś kosztem, a każdy kto krytykuje niech lepiej zajmie się swoim życiem

to po co w ogóle coś komentować...lepiej zajmować się swoim życiem.Skoro jesteś taki tolerancyjny dla dziadków to bądź też tolerancyjny dla ludzi którzy to komentują.To wolny kraj i można wyrażać swoją opinię, od tego jest forum.Nie interesuje mnie to , że ty jako stary dziad też będziesz szukał młódki i utożsamiasz się z każdym starym dziadem znajdującym w tym szczęście.

użytkownik usunięty
marcalina

no ja wcale nie jestem zwolennikiem komentowania, bo rzadko można znaleźć gdziekolwiek jakiś mądry komentarz. I jestem własnie zwolennikiem żeby klażdy zajął się swoim życiem (oczywiście, jesli nikomu ktos krzywdy nie robi, bo wtedy reakcja wręcz wskazana) a nie zachowywał jak babcia na parapecie z poduszką podglądajac i oceniając innych! nazywanie kogoś starym dziadem to najgłupsza z inwektyw, bo każdy, jesli oczywiscie dożyje, prędzej czy później też będzie stary, ty też, i zobaczymy wtedy jak ci będzie miło kiedy jakiś małolat nazwie cię starą babą! szczerze ci tego życze i ciekawy byłbym twojej reakcji. takie kreslenie nie świadczy o tobie najlepiej,, ale taki to już kraj, zero empatii i głębszego przemyślenia u 90 procent ludzi, tylko stereotypy typu "stary dziad i głupia małolata" jakby to grzechem jakimś było. wstyd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones