Andrzej Blumenfeld

8,2
5 736 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Blumenfeld

Nie rozumiem dlaczego wszyscy chwalą karierę Rosati i Bachledy a nikt nie wspomina o nim??
Też gra w amerykańskim filmie i nie jest to jedno zdanie wycięte w czasie montazu.... Nie mam nic
przeciwko ww aktorkom, ale po co skupiać się tylko na nich.....

BRILLANTE

dokładnie takie same spostrzeżenia miałem po wykapanym ojcu!

Miki_

Do tego spójrzmy na jego filmografie- sporo filmów, głosu użycza tylu postaciom, że ciężko zliczyć (i to ze wspaniałym skutkiem, według mnie!), no i jak zostało wspomniane- nie zostaje wycięty z jedynej sceny w jakiej się pojawia.

BRILLANTE

Poszperaj w materiałach video z polskiej TV, polskie internety - wspomina się o tej jego roli wielokrotnie.

BRILLANTE

A kto chwali kariery tych pań? Z tego co czytam, to ludzie z nich szydzą.

BRILLANTE

właśnie obejrzałam Wykapanego Ojca i jestem pod wrażeniem. Pan Andrzej grał jedną z głównych ról, może mało mówioną ale znaczącą dla fabuły filmu. Gratulacje!

BRILLANTE

Nazwisko nie polskie, a zydowskie... Mysle, ze z takim latwiej zdzialac cokolwiek w Hollywood. Aczkolwiek pan Andrzej jest rzeczywiscie bardzo utalentowanym aktorem, ikona dubbingu i uwazam, ze zasluzyl na zagranie wiecej niz w jednym filmie (zreszta jak kilku innych polskich aktorow).

Aerdie

nie da sie ukryc ze latwiej

Aerdie

A nie niemieckie? W końcu jest z Górnego Śląska.

BRILLANTE

Bo puszczalskie panny są atrakcyjniejsze i bardziej klikają się niż dobrzy aktorzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones