Andrzej Chyra

7,9
39 628 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Chyra

Mały dowód na poziom honoru i inteligencji tego Pana:
http://www.youtube.com/watch?feature=fvwp&v=98oI7CIMuqE&NR=1

każdy się może pomylić, zresztą co to wspólnego z jego aktorstwem? Komornik, Dług i 90% naszych gwiazdek nie istnieje

użytkownik usunięty
jankotelegazeta23

Jeśli ktoś nie ma umiejętności, nadrabia je służalczością. Wypadałoby jednak nauczyć się na pamięć(tak samo jak kwestii), komu ową służalczość się deklaruje. Pana Chyrę nawet to przerosło. Pozdrawiam serdecznie.

Ciebie to chyba przerasta samo zabieranie sie za myslenie hehehe, wiec daruj sobie zalosne komenty.

użytkownik usunięty
black_bastard

Powinszować jedynie pozostaje Szanownemu Panu doboru autorytetów, które to zjawisko pięknie komponuje się z przydomkiem , jakim Pan Szanowny raczy określać swoją osobę. Pozdrawiam serdecznie.

Odwolywania sie do nikow, nazwisk itp to szczyt prymitywizmu, ja tez bym ci mogl powiedziec ze ty wypaliles swoje wszystkie szare komorki, bo taki masz nik.
PS: ktos kto daje takiemu syfowi jak Weekend 10/10 wogole nie ma prawa sie odzywac na temat sztuki filmowej i gry aktorow, a zwlaszcza tak gennialnego aktora jak chyra.

użytkownik usunięty
black_bastard

Dokładnie, proszę Pana, Pan Chyra genialnym aktorem jest, ponieważ genialnym aktorem jest. Niezmiernie miło mi, iż dane jest mojej skromnej osobie obcować z Szanownym Panem o tak wysokich manierach, stylu pisania oraz niestosującym wycieczek osobistych, jak przystało na wielbiciela Pana Chyry. Pozdrawiam serdecznie.

Nie zgrywaj Pan, proszę Pana elokwentna z wyszukanym sposobem na prowadzenie rozmowy, bo ta próba wysublimowanego dialogu jest wręcz żenująca i wylewa się z niej tyle sztuczności co gry aktorskiej w serialu Klan. Prawda jest taka ,ze Twój ton jest nonszalancki i jesteś arogantem w białych rękawiczkach. Zerowa argumentacja jest tego dowodem, a maniery pseudo grzecznościowe tylko cie ośmieszają.

użytkownik usunięty
black_bastard

Pięknie Panu Szanownemu podziękować pragnę za wyjaśnienie. Teraz z pewnością nie będzie nikt się zdumieniał nad Pańskim zachowaniem, skoro Pan Szanowny dobre maniery sprowadza do poziomu śmieszności. Pozdrawiam niemniej serdecznie w ten słoneczny dzień!

U mnie są chmury, zamiast słońca, a twoje dobre maniery są sztuczne i tak naprawdę operujesz nimi, z braku merytorycznych argumentow i słabej umiejetnosci prowadzenia dialogu. Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
black_bastard

Proszę się rozchmurzyć zatem, jestem pewien, iż to właśnie niesprzyjające warunki pogodowe asumpt dać mogły zachowaniu Szanownego Pana ku naburmuszeniu. Pozdrawiam serdecznie.

Może i tak, ale jutro niebo będzie bezchmurne :)

"W dobie wszechobecnego braku kultury prawdziwy dżentelmen ma swoje pięć minut."

daj spokój, udawanie ci nie wychodzi...

makumba_filmweb

A ja nie rozumiem, daczego zamiast wspolnie podebatowac na temat zdolnosci aktorskich Chyry, czy podejmujac jakikolwiek inny temat, przewaznie dochodzi do dyskusji co do poziomu inteligencji forumowiczow... A Pana Andrzeja podziwiam za ten niesamowity minimalizm, ktorym wlada, wedlug mnie, bezblednie. Uwazam, ze to swieny aktor...

A więc w tym kraju wyrażanie poparcia dla kandydata na prezydenta to służalczość, tak? Dla Twojej informacji- komunizm już się skończył.

Marzy mi się, żebyś najpierw dał dowód swojego, z pewnością wysokiego, poziomu honoru i równie nieprzeciętnej inteligencji. Tu. Teraz. Zaraz.

użytkownik usunięty
kashia911

W takim razie nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić Panią na kawę. Spytam, skąd Szanowna Pani pisze, jeśli można? Pozdrawiam serdecznie.

jak za komuny

Bardzo dobry aktor...rola w Komornik - Dług - Sponsoring - S@motność w sieci - nic dodać więcej nie trzeba.

...i dlatego ocena aktora na 1
uuuuuuuuu.... tu to mamy dowód inteligencji, że aż honor trudno zachować...

jak zwykle pie*dolisz bez sensu, na twoim miejscu powiesiłabym się gdybym miała taki rozum o tak małych horyzontach...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dance_macabre

do wyra, już

EastJudas

Nie.

EastJudas

A zrobisz mi rimjob?

dance_macabre

Naoglądałeś się za dużo Antychrysta... zboku.

EastJudas

Ale tam anilingus nie występował.

dance_macabre

Ale inne rzeczy.

EastJudas

Chciałabyś zrealizować?

dance_macabre

Jedynie seks przy wielkim drzewie, ta scena poruszyła mnie najbardziej. Jedna z niewielu najlepszych scen ostatnich dekad.

EastJudas

Zapraszam na biwak:)

dance_macabre

Z pierwszym lepszym chłopkiem roztropkiem??? Wolę z Chyrą...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dance_macabre

Wątpię. To prawdziwy mężczyzna, z krwi, kości, charakteru i wyglądu... Ideał.

EastJudas

Jeszcze mężczyzny nie widziałaś najwyraźniej.

dance_macabre

Haha, nie dorastasz Chyrze do pięt - taka prawda. I nie ma się co obrażać.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dance_macabre

Przyznaj sam, że jest lepszy od ciebie. Toż to jasne.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dance_macabre

Innych tekstów nie masz??

EastJudas

Dance to Smoking heuhhue Przemiana o 360 stopni.

jukatos

Skąd wiesz??

EastJudas

Oceny filmów i aktorów identyczne, jeśli występują. Wypowiada się w tych samych tematach o takich samych poglądach, broni sam siebie.

jukatos

Już wcześniej wiedziałam, że coś z nim nie tak, ale żeby być aż takim beznadziejnym idiotą... Eh, dzięki za info! :)

EastJudas

Nieźle wam się pomieszało we łbach, trolluchy.

dance_macabre

Od tej chwili, OMIJAM CIĘ SZEROKIM ŁUKIEM. :)

dance_macabre

hahah znowu broni swojego multikonta.

dobry masz styl kolego, keep it up, ale co do tezy to się nie zgodzę - Chyra jest taki nie ogarnięty co nie zmienia faktu że jego kreacje aktorskie są bardzo wiarygodne. Dla mnie jest jednym z najlepszych polskich aktorów.

pozdrawiam :)

Prywatnie to przygłup, wiadomo... Ale aktor nie musi być filozofem, ma po prostu dobrze powiedzieć nie swój tekst. Większość aktorów to zmanierowane debile, nie nadające się do dyskusji na poziomie. Chyra to matoł, za to Szyc to król matołów.

Aha, czyli nieważne jego aktorstwo, filmy w w których wystąpił i role, w które się wcielił. Najważniejsze, że poparł Komorowskiego i pomylił imiona. Za to zasługuje na 1. Dobrze zrozumiałem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones