Andrzej Chyra

7,9
39 546 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Chyra

Po obejrzeniu tego filmu, zakochałam się w p. Chyrze :) Świetny aktor, który wg. mnie, jak mało kto
potrafi oddać emocje i uczucia granej przez siebie postaci. Gra bardzo prawdziwie, na tyle, że
stapia się z bohaterem w całość, staje się nim. Patrząc na niego, zapominam, że to aktor,
naprawdę miałam wrażenie, że jest tą osobą, emocjonalnie, fizycznie... To wielka sztuka. Już po
"Wszyscy jesteśmy Chrystusami" zaczynałam tak to odbierać, ale dopiero tutaj p. Chyra moim
zdaniem przechodzi samego siebie! Genialny aktor, genialny film, polecam.

Panie Andrzeju, jeśli może kiedyś to Pan przeczyta, jestem pod wrażeniem, gratuluję :)

sabi_k

Świetnie zagrał, polecam!

sabi_k

Podpisuję się. Osobiście, bardzo duże wrażenie zrobiła na mnie scena w polu kukurydzy.

sabi_k

zgadzam się w 100%. dawno nie wyszłam tak skołowana z kina a zarazem zachwycona. A jeśli chodzi o talent p. Andrzeja to polecam "Uroczystość" i "Anioły w Ameryce" - w teatrze nie ma sobie równych.

m_staros

Ja miałam ostatnio okazję obejrzeć "Kabaret warszawski". Andrzej Chyra śpiewający "My funny valentine" i to na żywo - coś pięknego! Zarówno w teatrze jak i w kinie jest zachwycający :)

rybka254

Dzięki za info, chętnie też wybiorę się do teatru na coś z Chyrą :) Jeden z moich ulubionych aktorów polskiego, dobrego kina!

m_staros

Ja to samo, dawno już nie czułam się tak po wyjściu z kina... Budzą się emocje.

sabi_k

Zgadzam się ze wszystkim. Idealnie wybrali Chyrę do tak trudnej roli, poradził sobie z nią doskonale.

sabi_k

mogliby puścić jeszcze raz w teatrze TV "Kolekcję " Harolda Pintera. Chyra jest tam świetny, tak samo Frycz, Woronowicz i Cielecka. W ogóle świetna sztuka.

sabi_k

Jestem za!!!

sabi_k

Nie odpowiada mi taka tematyka. Uważam, że reżyserce i aktorowi wydaje się, że trzeba chwytać kontrowersyjne tematy ,nawet niesmaczne. Co nam wnosi ten film. Co należy robić, postępować jak ten ksiądz, czy się leczyć czy co?
Ja wierzę, że pan Chyra jest zdolny i potrafi zagrać wiele ról. Wolałabym aby grał role ambitniejsze. Ponadto wolałabym nie czytać w gazetach, że bił się z personelem lokalu rozrywkowego itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones