Andrzej GrabowskiI

7,7
60 769 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Grabowski

U mnie mocno stracił.
Nie kumam dlaczego Grabowski tak przykleił się do PO. Co mu za to POparcie obiecali ? Dla mnie to żenada.

matador12

Aż chce się zacytować Cezara "I ty, Brutusie, przeciw mnie..."
http://www.wykop.pl/link/2236840/kiepski-jest-naprawde-kiepski-popiera-platforme -obywatelska/

Last_Ronin

http://www.youtube.com/watch?v=sLZLgpcclqo

matador12

A gdyby przykleił się do PiS to zmienił byś zdanie ?

tomucho77

Szczerze powiem, że w ogóle dziwi mnie ta wielka chęć aktorów do firmowania jakiejkolwiek partii swoim nazwiskiem na które pracowali długie lata.

matador12

Bo to też tylko ludzie, a nie żywe pomniki - wolno im zarządzać swym życiem wg własnego uznania.

jan_niezbedny0

to niech robią to prywatnie

jblodz

Przecież tak robią.

jan_niezbedny0

Ja im niczego nie zabraniam, ale po ludzku mnie to dziwi. Babranie się w czymś tak brudnym jak polityka i szarganie swego nazwiska popierając wątpliwej jakości politykiera mnie po prostu zaskakuje.

matador12

Nie byłoby to żadnym problemem, gdyby nie miało wpływu na preferencje wyborców. W końcu aktor to żaden autorytet w kwestii rządzenia państwem. Niestety, różne z tym bywa.

matador12

Może taka liczne decyzje ze świata artystów co do popierania Komora wynikły były jedynie wybraniem mniejszego zła. Czyli lepiej popierać PO, aby tylko PiS do władzy nie doszedł. Myślę, że za późno pojawił się Kukiz.

chemas

Raczej chodzi o państwowe dotacje dla ich teatrów.
Szanse na dotacje są większe jak trzyma się z władzą.
Taki Karolak jest na tyle szczery, że mówi o tym otwarcie.

matador12

Pewnie tak

chemas

MNIEJSZE ZŁO to idiotyczne podejście, totalnie apatriotyczne.
Zwłaszcza, jeśli uważa się PO za takowe... :)

Kropa94

A większe zło jest już patriotyczne?

matador12

Dokładnie, otóż to.

matador12

Partie płacą takim znanym osobom,aby byli w ich komitecie poparcia.

Wojtas998

No i skończyło się eldorado.Teraz PiS rządzi!!!!!!!!!!!!!!!!1

Richard_Fry

niestety

chemas

póki co udowadniają, że to dobry wybór.

Kropa94

hahaha, zaczynam kopać ziemianke

Kropa94

No i jak teraz?

mlody969

Odnośnie czego ?

Kropa94

Odnośnie tego dobrego wyboru

Kropa94

Łamanie prawa, machanie szabelką i rozdawnictwo cudzych pieniędzy to jest dobry wybór?

mlody969

Nic z tego co napisałeś nie ma przełożenia w realnym życiu, więc odłóż już tą wybiórczą.

Kropa94

Nie ma przełożenia w realnym życiu? Jak rozumiem żyjesz w oderwaniu od kursów walutowych czy giełdowych? Czy może nie zdajesz sobie sprawy z tego jaki to ma wpływ? Dałeś się omotać buńczucznym hasełkom nie analizując wpływu na porządek prawny, na otoczenie polityczne i na gospodarkę.

20 mld złotych które rocznie ma iść na idiotyczny program 500+ to jest mniej więcej tyle ile rocznie wpływa do budżetu z całego podatku CIT. Machnięcie ot tak "macie i się cieszcie" takich pieniędzy dla ciebie też jest bez wpływu na realne życie?

Piszesz abym odłożył wyborczą... tylko że ja nie czytam wyborczej. Ja czytam dane makroekonomiczne, literaturę naukową, analizy i opracowania ekonomiczne. I na tym gruncie rozmawiając z różnymi pisowcami jakoś nie napotkałem się jeszcze na twardą argumentację ad rem, tylko mniej więcej takie frazesy jak ten, który właśnie zaprezentowałeś.

mlody969

masz problem kolego,jak chcesz to emigruj do anglii[chociaż już chyba niestety za późno]

matador12

Nie zesraj się

kacperpogorzelskipl

Kapitalny komentarz. Dowód kultury i inteligencji.

matador12

To ty wpiepszasz się z swoimi poglądami na stronę o filmach. W dupie mam twoje poglądy, zachowuj je dla siebie. Kogo obchodzi za kim on głosuj i kogo popiera? Jeszcze rozumie 1 post jakiegoś frustrata ale aż tyle? I tak wszędzie.

kacperpogorzelskipl

A co mnie obchodzi co o tym sądzisz ?
Wisi mi to. Jak cię to nie interesuje to się nie wpierniczaj między wódkę a zakąskę.
Jakoś inni normalnie dyskutują, tylko jeden frustrat się czepia.

matador12

Ode mnie mocne 1/10 nawet bez nawiązań do polityki. Pozdrawiam serdecznie.

matador12

Jerzy Zelnik i Katarzyna Łaniewska przykleili sie do PIS

giovanni50

Cytat z mojego komentarza wyżej : ..Szczerze powiem, że w ogóle dziwi mnie ta wielka chęć aktorów do firmowania jakiejkolwiek partii swoim nazwiskiem na które pracowali długie lata.''
To się nie odnosi tylko do Grabowskiego.

użytkownik usunięty
matador12

niech popiera sobie kogo chce. Polityka to poniekąd również biznes, interesy - coś mu obiecali to ich poparł. Daj sobie z tym spokój - każdy aktor popiera daną partię z różnych powodów.

Pewnie, niech popiera. Daleki jestem od zabraniania czekogokolwiek - komukolwiek. Ja bym na miejscu aktora nie niszczył swojego nazwiska na wszelkiej maści żałosnych politykierów.

matador12

Ten 60 letni buhaj dal upust swoim chuciom biorac za zone mloda kobiete.

Szybszy

Zazdroszcze

chemas

a ja ci nie zazdroszcze twojej glupoty

Szybszy

Słucham ?

matador12

Żenada to jest Zelnik :D

katherina16081986

A dlaczego niby Grabowski nie ?

matador12

no jakoś trudno szanować donosicieli. Nie zapomnę beki jaką zrobiło Rock Radio z Zelnikiem. Co więcej myślałam, że on wkręca ich a tu jednak nie.... czuł się tak niedoceniony, że popłynął. No ale co można powiedzieć o aktorze, którego jedyną pamiętną rolą jest film z poprzedniego wieku?....a pan Grabowski? gra w ciekawych filmach, które ściągają do kin tłumy, nie daje się wpuszczać w maliny, ludzie go lubią i szanują - chyba wystarczy?

katherina16081986

Nie mam zamiaru bronić Zelnika, ale akurat to co zrobiło Rock Radio to była żenada. Pocięty materiał tak żeby mniej wytrawny słuchacz uwierzył w tę szopkę. Wystarczy się dokładniej wsłuchać żeby wyczuć jak materiał jest pocięty.
A to, że dawno nie miał dobrej roli ? Lepsi i wybitniejsi od niego nie mieli od dawna. Np. Al Pacino.
A donosicielstwo ? Zgadzam się to jest żenada i te głupie tłumaczenie....Dobrze, że chociaż nie wypiera się jak Wałęsa...
A co do Grabowskiego to dał się niestety wpuścić w maliny przez polityków i to jest właśnie ta żenada.

matador12

Al Pacino to kilka lig wyżej niż Zelnik. A to co zrobiło rock radio pokazała jakim mentalnym zerem jest ten człowiek, bo jakby miał moralność to grzecznie podziękowałby za rozmowę i zrobił użytek z powiedzenia, że milczenie jest złotem. Jak również wiadomo, rock radio udostępniło całą rozmowę z faraonem :D Jedno jest niewątpliwe JAOK jest mistrzem. Co do Wałęsy, ostatnio wysłał list Jarkowi :) bardzo się ubawiłam, Jarek niestety pewnie nie zrozumiał

katherina16081986

Niewielki iloraz inteligencji Bolka wskazuje raczej, że ona sam nie rozumie tego co pisze, chyba, że ktoś za niego ten list pisał.
Ja często się sam z Bolka śmiałem, ale częściej raczej czułem zażenowanie.
Napisałem już , że lepsi od Zelnika nie grali od dawna w dobrym filmie, więc nie ma sensu się go akurat to czepiać.
A co do rock radia proszę cię.... przecież to była taka jawna manipulacja, że aż żenująca..

matador12

no więc jak to świadczy o faraonie?

matador12

Pewnie miał dobrze za ich czasów-nic nie musieli robić,a kasa sama przychodziła,z resztą widać poziomie polskiego kina,omijać z daleka,lepiej iść na tańce.

cris561

Dokładnie, nic dodać, nic ująć....

matador12

Zgadzam się. Pan Andrzej jest aktorem dobrym, ale trochę mnie wkurzył z tym że stanął za PO. Stanąć to mógł, ale żeby tym się chwalić?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones