Andy Serkis

Andrew Clement G. Serkis

8,4
49 009 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andy Serkis
gasarbeiter

Dokładnie. Zaskoczyło mnie, gdy jego postać zginęła zamiast stać się głównym bad guy.

lord_didger

Dokładnie koleś wyróżniał się ekspresją i charyzmą. Aktorsko wypadł świetnie. Jak można zabić taką postać.

gasarbeiter

Szkoda, że go tak mało w tym filmie :(

saruto

Szkoda.

gasarbeiter

Według mnie jego czas w filmie jest idealnie wyważony, nie było go ani za dużo ani za mało :) (ale kilka scen jeszcze bym zobaczył, szczególnie podczas przesłuchania)
Aczkolwiek Killmonger bardziej mnie urzekł (nie tyle grą aktorską co motywami i po prostu jego tragiczną historią)

Peplik11

Zgadzam się. "Czarna Pantera" to rzeczywiście świetnie poukładany film - role są tak ciekawe - te główne, drugoplanowe i dalsze... każda postać jest ważna i tak świetnie zagrana, że to perełki!
A Andy - już we wcześniejszym pojawieniu się jako Ulysses Klaue - po prostu przygważdża do fotela! Jest ciekawy, szaleńczo pokręcony, każdy gest, mimika twarzy a nawet muzyka, która go wprowadza, pomysły na ubranie... cała postać spójna i konsekwentnie poprowadzona. W ogóle Andy w każdej swej roli wszystko doprowadza do perfekcji - a jednocześnie gra tak lekko, zwinnie!
Jednego mi szkoda - ginie tak beznadziejnie głupio szybko, rachu ciachu i do piachu...

gasarbeiter

Aż mi było żal, kiedy go odpalili. Był prawdziwym bandziorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones