Andy Whitfield

8,7
1 906 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andy Whitfield

Ponoć te słowa Andy wypowiedział tuz przed śmiercią do zony i dzieci.

"Teraz idę spać, ponieważ moje ciało przestaje działać. Jestem jak motyl ze złamanymi skrzydłami. Będę zawsze czuwał nad wami. Kocham was."

Wiecie coś o serialu dokumentalnym opowiadającym o ostatnich dniach życia Andyego?

Jan_KowaIski

http://www.beherenowfilmcomingsoon.com/

siger00

Widziałem ten zwiastun.. coś niesamowitego. Czy ten film w końcu powstanie? Od 2011 materiałów raczej nie mogli więcej zgromadzić. Ależ mi szkoda tego faceta ;(

Jan_KowaIski

to widać, że był w pewnym sensie oświecony, jeśli tak mówił.... kurde szkoda typa lubiłem go!

Chunk

Zawsze jak na chłopa patrze to się zastanawiam jak serial Spartacus by wyglądał gdyby Andy'emu dane było go ukończyć, chociaż Liam dobrze go zastapił bo facet lekko nie miał ale dał rade. Tak samo mnie ciekawie jak aktorka która pierwsza grała Naevie by wyglądała jako wojowniczka.

Mateo_SF

Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie tej aktorka która pierwsza grała Naevie jako wojowniczki . Ona była zbyt delikatna , subtelna jak na kogoś kto zabija setki Rzymian .

Caroline_00

zgadzam się:)

Mateo_SF

też uważam, że Liam pięknie wszedł w rolę, ponieważ obawiałem się czy podoła zadaniu, ale zrobił to po Mistrzowsku:)

Chunk

gdy ja zaczełam oglądać Spratacusa , to już nagrana była Zemsta. Ogladałam wszystko hurtowo i nawet nie wiedzialam czemu Andy nie gra juz głownego bohatera . Na poczatku zareagowala w stylu ,, ale o co chodzi , co to jest za gosc '', ale sie do niego bardzo przekonałam . Wpasował sie w tą role naprawdę swietnie , wiec szczerze mowiac nie rozumiem ludzi, ktorzy narzekają ze serail bez Andy'iego to juz nie to samo i że Liam nie potrafi go zastąpic.

Caroline_00

Andy jako Spartakus poszedł szukać w zaświatach Marka Licyniusza Krassusa i Juliusza Cezara, ponieważ chciał im powiedzieć na spokojnie, że Cesarstwo Rzymskie szło złą drogą:)

Jan_KowaIski

bo taka prawda, że z innym aktorem to już nie to samo...Andy był w tym najlepszy.. jego uroda..idealnie pasował do tej roli! Może i Liam dobrze gra, ale to już nie to samo... ;(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones