Aneta Zając

5,3
841 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aneta Zając

Aneta nie należy do wybitnych polskich aktorek, ale na pewno należy do ludzi pracujących i
zarabiających na swoje utrzymanie. Trochę bardziej niezwykła ale jednak dalej praca.
Pomijając jej możliwości i warunki to może zorientowała się że gra w wielkich produkcjach
nie jest jej przeznaczona i nie ma ambicji grac w wielkich produkcjach, a w tym serialu jest
już tyle czasu że ma pieniądze i ma za co żyć. Zresztą ja nie zanotowałam, żeby się jakoś
szczególnie gdzieś lansowała jak niektóre nasze polskie 'gwiazdy' których nie ma za co cenić ale się wpychają do mediów. Nie zauważyłam żeby robiła z siebie nie wiadomo kogo
czy udzielała bzdurnych wywiadów o życiu, mówiła że nalezą jej się wielkie role. Wam się
może jej gra czy wygląd nie podobać, ale ktoś jednak trzyma ją w tym serialu, ktoś tak
zdecydował i miał do tego prawo. I jej szczęście że główny watek tego serialu jest oparty na
jej postaci i męża Mikołaja Krawczyka bo kto tam wie jakby się to dla niej skończyło,
zwłaszcza że usuwają z tego serialu różne postaci. W każdym razie mnie tam ona nie
przeszkadza.

Bonjour_Madame

Miło zobaczyć kogoś trzeźwego, nie odurzonego nienawiścią.

uwieziona

Dokładnie :)

Bonjour_Madame

jak mozna nazwac aktorka kogos kto gra w jednym nedznym setialu od 8 lat i nic innego nie udalo mu sie zagrac? nie obrazaj aktorow do choleruy

Bonjour_Madame

Miło widzieć, że siedzi tu ktoś ogarnięty :D
Myślę tak samo. Zapewne Aneta zna swoje możliwości i wie, że hollywoodzką gwiazdeczką nie jest i siedzi w jednym serialu, który wystarcza na jej utrzymanie. Tym bardziej, że teraz musi zająć się swoimi dziećmi, które "kochający tatunio" olał. Pozdrawiam ;)

sandy97

nawiedzone babsko

Bonjour_Madame

nie filozuj :)

Bonjour_Madame

Tak! Zgadza się dokładnie taka jest Aneta. Cieszy mnie, że inni też to widzą. Doskonale to napisałaś :) "Zresztą ja nie zanotowałam, żeby się jakoś szczególnie gdzieś lansowała jak niektóre nasze polskie 'gwiazdy' których nie ma za co cenić ale się wpychają do mediów. Nie zauważyłam żeby robiła z siebie nie wiadomo kogo czy udzielała bzdurnych wywiadów o życiu, mówiła że nalezą jej się wielkie role. Wam się
może jej gra czy wygląd nie podobać, ale ktoś jednak trzyma ją w tym serialu, ktoś tak zdecydował i miał do tego prawo."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones