Angelina Jolie

Angelina Jolie Voight

8,5
71 453 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Angelina Jolie

Ciężko to nawet opisać, po prostu nie cierpię tej aktorki. Jak dla mnie gra beznadziejnie.
Oprócz tego kreuje się na jakąś sex bombę, a faktycznie jest brzydka- wręcz odrażająca, źle się na nią patrzy.

sebastian81_filmweb

możesz wyssać wszystko z djuka. Nie znam jej dobrze ale wziąłbym od zaraz

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Socrates_Fm

Jak nie umiesz się normalnie wypowiadać to nie zabieraj głosu w dyskusji. Żegnam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Socrates_Fm

Podobno pewien doktor od "Analizy i Interpretacji" a także "Poetyki" po osiągnięciu około 50-letniego wieku przeczytał blisko tysiąca książek, jeśli go kiedyś spotkasz w Trójmieście szepnij zainteresowanemu że jego młodszy "przyjaciel" a twój starszy kolega" osiągnął do tej pory, czyli prawie trzydziestu pięciu wiosen 900/ tkę, 500 merytorycznej i 400 pięknej (łącznie z lekturami) lecz tylko około 10% książek pokryłoby się u obu panów: jego dewiza liczy się jakość a nie ilość dalej zdaje egzamin. Zapewne twoja promotorka, opiekunka kubryniowa wszczepiła ci umiejętność czytania ze zrozumieniem także w razie jakiegoś ciekawego zlotu studenckiego zakup teresce ładnego kwiatka("pewnie jak każda młodzieńcza kobieta lubi te roślinki"), nawet jeden z najznamienitszych i najwłaściwszych Polaków XX w.podobno Ojciec Andrzej Czesław Klimuszko codziennie pieczołowicie się nimi zajmował i je pielęgnował obok swego Zakonu.

Socrates_Fm

A i na domniemanym zlocie poklep grono z kompleksem magistra: "pestczynę" tak aby się chłopina nie nadymał perfidią pozdrów go od Emanuela Kanta, za dramatyzuj zamkniętego w średniowieczu słowotoka "organistkę" i pożycz "mroźnej heldze" Jawohl.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Socrates_Fm

Z twoich wypowiedzi ewidentnie wynika, że masz coś z głową. Wertujesz forum i obrażasz ludzi, którzy mają inne zdanie niż ty, przy tym jeszcze udajesz wielkiego mądralę i jasnowidza (jakoś kiepsko ci to idzie, bo ja nie mam 32 lat ani nie jestem z Trójmiasta) Twoje wypowiedzi są tak żałosne, że aż śmieszne. Zajmij się lepiej czymś pożytecznym

sebastian81_filmweb

Mhm, zauważyłem szczeniaku że się już pożegnaliśmy. Podaj lub wklej jeśli potrafisz jakiekolwiek zdanie sugerujące o moim jasnowidztwie..., i gdzie się Sebuśku to ja niby mądrzę ?..., i kiedy to parodio faceta wertowałem forum ? Pożytecznym byłoby odszczurzyć Trójmiasto od ciebie ale nie zajmuję się takimi niedorobionymi mikrusami.

Socrates_Fm

To ja Cię pożegnałem więc spadaj. Dobrze przeczytaj co napisałem i nie zadawaj głupich pytań.

sebastian81_filmweb

A którzy to ludzie Sebuśku Cipluśku czują się obrażeni oprócz ciebie ? Każda jednostka ludzka znosi prawdę o sobie bez szemrania, grzecznie i dostojnie...

sebastian81_filmweb

Mój starszy kolega przypominał że podobno oddając do oceny pracę na uczelni potrafiłeś spreparować około dziesięciu ortograficznych błędów a i stylistyka na poziomie 5% mocy intelektualnych "Skrzydeł nie połamanych" Felcia Tomaszewskiego, także wstydu waść sobie oszczędź odnośnie jakiejkolwiek czyjejś wypowiedzi. Także żegnam Sebuśka :-).

Socrates_Fm

Zostaw go to przecież pospolity troll pewnie nie może się pogodzić, że nie ma dziewczyny i teraz wylewa swoje żale do filmwebu i jeszcze daje 1 dla jednej z najlepszych aktorek w historii... To musi być troll bo tacy tylko zaniżają oceny aktorom i filmom. Przykre, ale prawdziwe.

mativandamme

Ty pewnie masz mentalność rodem z PiS skoro nie przyjmujesz do wiadomości tego, że ktoś może mieć inne zdanie niż ty.

sebastian81_filmweb

hahahahahaha ten już o polityce co za człowiek jak ja nawet nie interesuje się polityką więc zamilcz ;D
Owszem niech mieją to zdanie, ale pisanie że ktoś jest brzydki a ta osoba jest uznawana za najpiekniejszą osobę na świecie jest wg. mnie za pospolitego trolla. Nie uważasz ?

mativandamme

He He, bo jest "uznawana za najpiękniejszą osobę na świecie" to znaczy, że każdy musi tak uważać?
Po prostu poddajesz się masowej opinii większości.
Jeśli według ciebie każdy, kto myśli inaczej niż większość jest Trollem, to tylko pogratulować szerokich horyzontów myślowych.

sebastian81_filmweb

Chyba nie rozumiesz co miałem na myśli. Nie musisz uważać ją za piękną, ale pisanie że jest brzydka to przegięcie i trollowanie takie jest moje zdanie, a twoje argumenty idzie o dupę rozbić więc nie masz racji. Licz się z tym kiedy będziesz zakładać taki temat do dupy o poźniej się dziw że cię obrażają.

mativandamme

Dobrze zrozumiałem co miałeś na myśli. Moje zdanie jest inne niż twoje dlatego się wściekasz, dziwisz jak twoja "ulubiona", "piękna i utalentowana" aktorka może się komuś nie podobać, może kogoś przyprawiać o wymioty.., w głowie ci się to nie mieści, dlatego agresywnie atakujesz, nie zachowując zasad normalnej dyskusji. Można przecież napisać, że masz inne zdanie, ja potrafię to uszanować. To klasyczny brak tolerancji, jak widać wielki problem w naszym kraju. Będę zakładał tematy zgodnie ze swoimi poglądami. Ja nie próbuję nikogo przekonywać do swoich racji, więc nie używam żadnych argumentów- nie wiem co masz namyśli pisząc: "a twoje argumenty idzie o dupę rozbić". Ja tylko wyrażam własne zdanie. Ludzie, którzy w ten sposób atakują innych sami wystawiają sobie opinię.

sebastian81_filmweb

O wymioty to ty wywołujesz swoim ryjem zresztą Socrates_Fm też po tobie jedzie i bardzo dobrze jak nie znasz braku kultury i wyzywasz aktorki od brzydali a sam na pewno piękny nie jesteś pedale PISowcu ty

mativandamme

Człowieku lepiej pomyśl co piszesz, twoja głupota woła o pomstę do nieba. Mojego ryja nie widziałeś więc nie oceniaj. Sokrates_Fm to zapewne człowiek chory psychicznie więc trzeba mu wybaczyć, zresztą wasze durne komentarze bardziej mnie bawią niż denerwują. Mówi się, że od pedałów wyzywają ludzie, którzy sami mają z tym jakiś problem... Nie umiesz wymyślić nic mądrego tylko powtarzasz moje słowa z tym PISowcem- jak w przedszkolu. Prawda taka, że ze swoją agresją, brakiem tolerancji i kultury, to ty zrobiłbyś karierę w PiS, mi do tego daleko. Z pisaniem też widzę masz problemy: "jak nie znasz braku kultury"- co to za tekst?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mativandamme

Nie masz uprawnień do banowania, a swoją drogą dziwię się, że moderator tego forum jeszcze nie reaguje...

sebastian81_filmweb

Ja też się dziwie. Już cię tu powinno nie być.

mativandamme

Poziom twoich wypowiedzi jest żenujący, nie potrafisz nawet jakoś kreatywnie odpowiedzieć na post. Powtarzasz wszystko co napisałem, na dodatek przekręcasz treść i chyba sam nie wiesz co piszesz. Twój cały zasób słów, które potrafisz zastosować: to pedale, durna pało, trollu. Nie potrafisz prowadzić dyskusji bo nie masz nic do powiedzenia, brakuje ci argumentów, masz kiepski zasób słów, nie potrafisz logicznie myśleć, na dodatek jesteś nie wychowany, brakuje ci kultury osobistej oraz kultury słowa. Weź się za naukę bo widać, że edukację skończyłeś na podstawówce.

Jeśli mnie nie powinno tu być dlatego, że nie lubię Angeliny Jolie, to tak samo można powiedzieć, że ciebie nie powinno tu być bo ją lubisz. Nie widzę tu logiki. Może twoim zdaniem wszyscy, którzy nie lubią Angeliny Jolie (a jest takich wielu na tym portalu) powinni opuścić portal Filmweb. Może załóż własne forum, wtedy będziesz mógł do woli banować wszystkich jej oponentów. Były w historii przypadki ludzi, którzy uznawali za słuszną tylko własną ideologię i jakoś to się nigdy dobrze nie kończyło, jednak ty pewnie nie masz pojęcia o czym mówię, bo historii nie znasz.

sebastian81_filmweb

Mam to gdzieś czy ją lubisz czy nie. Powinno cię tu nie być bo nie potrafisz się porządnie wypowiedzieć tylko piszesz jak zazdrosny gimbus i do tego masz tupet, żeby sie wypowiadać o moim stylu pisaniu, a sam masz ubogi zasób mózgu więc wróć do szkoły bo nikt cię tu nie chcę ( a jest wielu na tym portalu ). Aha i rozluźnij poślady bo mnie śmieszą twoje wypociny :)

mativandamme

Człowieku nie rozśmieszaj mnie, niby o co mam być zazdrosny...

"Ubogi zasób mózgu" co to za sformułowanie? Może miałeś na myśli ubogi zasób wiedzy..tylko jak to ująć jak się nie umie posługiwać językiem polskim heheheh.
To ja do ciebie napisałem żebyś wrócił do szkoły, a ty znowu powtarzasz, wymyśl lepiej coś od siebie. Widać, że oprócz wyzwisk i jakiejś gimnazjalnej gwary nie umiesz nic wykombinować.
Nie obchodzą mnie twoje problemy ze zwieraczami.

Jeśli masz gdzieś mój stosunek do Angeliny Jolie, to po co zacząłeś się tutaj wypowiadać, przeczysz sam sobie.

"nikt cię tu nie chcę" - nie wypowiadaj się w imieniu innych, nie masz do tego żadnych podstaw.

sebastian81_filmweb

Zapewne Sebuśku to twoja psychika jest delikatnie powiedziawszy "passe"- moja całkiem ok. Jestem apolityczny, ponad podziałami ale mój kolega z północy który niedawno o tobie nieco wspomniał i pewnie urwie mi głowę lub da niezłych jobów za to że bez jego wiedzy odpisałem na twój post nie krył że pariasujesz a zarazem skaczesz z partii na partię jak ci wygodnie, tylko nie za bardzo są tobą zainteresowani jacykolwiek politycy i działacze.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sebastian81_filmweb

No ale on ma tez i swoje zdanie na temat twojego zdania wiec czemu sie rzucasz?? Aha czyli TY masz swoje zdanie a zdanie innych jest nic nie warte?? Smieszny troliku jestes tak biedny umyslowo ze az mi cie zal , szkoda czasu na dyskusje z toba na jakikolwiek temat ... Kazdy kto daje 1 -3 na tym forum jest zalosnym trolem pragnacym uwagi bo najwidoczniej w prawdziwym zyciu jej nie otrzymuje.

sebastian81_filmweb

No ale on ma tez i swoje zdanie na temat twojego zdania wiec czemu sie rzucasz?? Aha czyli TY masz swoje zdanie a zdanie innych jest nic nie warte?? Smieszny troliku jestes tak biedny umyslowo ze az mi cie zal , szkoda czasu na dyskusje z toba na jakikolwiek temat ... Kazdy kto daje 1 -3 na tym forum jest zalosnym trolem pragnacym uwagi bo najwidoczniej w prawdziwym zyciu jej nie otrzymuje.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sebastian81_filmweb

Usuń ten wpis.

arwenawaler

Nie mam zamiaru.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mativandamme

*koleżanka.

arwenawaler

A to przepraszam :)

sebastian81_filmweb

Ładniejsza od jakiegokolwiek żeńskiego "perszerona" którego miałeś okazję oglądać czy dotykać a poza tym nie słabsza psychicznie czy fizycznie od ciebie maleńki.

sebastian81_filmweb

wygląd rzecz gustu, gra róznie to fakt, ale są role dla niej stworzone np GIA lub Lisa z przerwanej lekcji muzyki

sebastian81_filmweb

Gdyby "Piękna" otrzymywała niebezpieczne role to może właśnie twoja skromna zniewieściała osóbka w jakiś dyskretny sposób jej pomoże, najlepiej wysyłając własną piękność (lubą której raczej nie przenosiłeś przez próg domostwa) po uprzednim trzyletnim intensywnym treningu fizycznym. Osobiście Brada pewnie nie zdublujesz ale jako statysta także możesz śmiało próbować w roli motelowego boya skrzętnie odkładającego ciężko zapracowane dolary na nowego Gran Torino którym nad normatywna ukochana będzie cię nieudaczniku powozić. Tylko nie urządź mi "sieki", "Wolfowi" dałem wolny wieczór a i dziewczyny z firmy sprzątającej mają urlop, wybyły na wieczorną watrę poddawać obróbce termicznej wędliny które następnie zakropią Reedsem .

sebastian81_filmweb

Wreszcie ktoś myśli tak samo, jak ja. ;)
Człowieku, zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości! :D :D
Ja tylko jeden film z nią widziałam - "Przerwana lekcja muzyki". Przyznam, że zagrała rewelacyjnie i była nawet ładna... No, ale to stary film przecież.
Teraz jest teraz, więc mogę się z Tobą zgodzić w tym, co piszesz. ;)

Julie94

Fakt, niewiele widziałaś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones