Angelina Jolie

Angelina Jolie Voight

8,5
71 462 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Angelina Jolie

Za to ze doceniła naszego Daniela Olbrychskiego i planuje razem z nim kręcić kolejne filmy.To pokazuje że tej kobiecie nie przewróciło się w głowie i nie patrzy na ludzi z góry.

Predator10

Racja, juz sie nie moge doczekac jak przyjedzie do Polski porozmawiac z nim o kolejnym filmie (podobno to planuje)!

angelina_j

Było by super. Uważam ze mimo dużej różnicy wieku bardzo fajnie wyglądali jak się ich oglądało :D Czekam z niecierpliwością ;D A i jeszcze jedno. Ona zawsze taka była. Patrzy ka krzywdy innych ludzi i stara się im pomóc. Tym mi właśnie imponuje. A teksty typu :"bo ona kolekcjonuje dzieci jak znaczki" są po prostu durne. Aż żal je czytać.

kamil10025

Racja.Krzywdy dzieciom nie robi więc jakie to ma znacznie ile ich ma????Poza tym mnie jej życie prywatne guzik obchodzi.Mnie wyłącznie intersuje jej to robi jako aktorka a grzebanie w jej życiu prywatnym zostawiam podrzędnym brukowcom które z tego żyją.

angelina_j

Zgadza sie podobno razem z Pittem mają przyjechać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones