Angelina Jolie

Angelina Jolie Voight

8,5
71 355 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Angelina Jolie

Według mnie idealna, jeśli chodzi o urodę.
Do tego jest dobrym człowiekiem. Adopcja trójki dzieci, a do tego troje biologicznych, działalność charytatywna itd.
Mimo wszystko nie przesadzajmy, aktorką nie jest genialną. Dawać jej 10 to gruba przesada.
Żeby zaraz nie było nieporozumień, Oscar nie zawsze znaczy, że dany aktor/aktorka są nie wiadomo jak bardzo utalentowani. :)

Zuza88

Może nie, ale akurat za rolę, którą zagrała zdecydowanie się należał. Poza tym jest prześliczna :)

Zuza88

Nie wiadomo czy jest dobrym człowiekiem. Jej działalność charytatywna jest rozdmuchana marketingowo do granic absurdu ( ale nie zawsze jest pożądana), a adopcja dzieci świadczy tylko o tym, że... chce mieć dużo dzieci ( a w jej przypadku też ważne żeby było multi- kulti).
Przepiekna to jest np. Theron- klasyczna, posągowa uroda. Uroda Angie robi wrażenie, ale jest wulgarna.

Shalimar00

Jeśli uważasz, że wulgarna... To Ty tak uważasz. :)
Przecież nie znam jej prywatnie, jej dobroć stwierdzam po tym, co piszą w internecie, gazetach, czy mówią w telewizji.
Logiczne, że adoptuje, bo chce, ale nie każdy zaadoptował by dziecko z afryki, prędzej białe.

Zuza88

"Przecież nie znam jej prywatnie, jej dobroć stwierdzam po tym, co piszą w internecie, gazetach, czy mówią w telewizji."

Idąc tym tropem można stwierdzić, że np. niejaki Adolf H. też był dobry- kochał zwierzęta, był wege a do dzieci tak dobrotliwie się uśmiechał...
Dzieci z Afryki i krajów trzeciego swiata ( czarne , żółte, metysów, mulatów do wyboru do koloru )adoptuje mnóstwo gwiazd i o niczym to nie świadczy

Shalimar00

Zgaazam sie z tb w 100%. Ja tez za jej urodą nie przepadam. Jest duzo ładniejszych kobiet ona jest dla mnie za chuda i taka w sumie aseksualna.

użytkownik usunięty
Zuza88

nie sądze, żeby ona była w stanie adoptować białe dziecko z USA czy innego cywilizowanego kraju. żadna agencja adopcyjna nie dałaby jej szansy. Adoptowała, bo doradzili jej to PR-owcy i to są jej słowa

Zuza88

Jest śliczna, ale ten Oscar to taki nad wyrost dla niej. Oglądałam ten filmu dawno temu i w cale się jej rolą nie zachwycam. Mimo, iż ją uwielbiam.

Zuza88

ale głupia, Angelina cierpi na pustą przestrzeń pomiędzy uszami, oj cierpi jak cholera

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones