Angelina Jolie

Angelina Jolie Voight

8,5
71 450 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Angelina Jolie

Angelina Jolie jest nie tylko przesliczna i swietnie gra
potrafi byc wzorowa matka i żoną a każdy ma problemy partnerskie..

LOve_tOM_2

No nie wiem czy taka wzorową matką, skoro robi ze swojej starszej córki chłopca, ja bym z tobą dyskutowała

anga12345

Nie robi tego, bo ma takie 'widzi mi się' . Robi to, bo jej córka w takich strojach czuję się lepiej , co za tym idzie - jest szczęśliwa. Albo z tego wyrośnie, albo nie. I to jest piękne, że pozwalają swojej córce być sobą, dają jej wybór. Nie każdy był by w stanie to zaakceptować, a to przecież chodzi o szczęście ich córki. Sama lubię chodzić w męskich ciuchach, jak byłam mała to się tego wstydziłam i nigdy nikomu o tym nie mówiłam. Męczyło mnie to każdego dnia. Dlatego podziwiam Angeline, za taka postawę.

Anna_

Ja natomiast jestem z drugiej strony lustra. Zawsze chciałam się ubierać męsko i w ciemnych tonacjach, słuchałam też cięższej muzyki i moja mama mi na to nie pozwalała. W efekcie czułam się bardzo źle chodząc w ubraniach, które ona mi wybrała - mało tego, czasem czułam się jak pośmiewisko, ponieważ słuchałam Nirvany a musiałam chodzić w pastelowych babcinych sweterkach. Nie oceniaj, bo nie każdy chce być różową księżniczką na jednorożcu :T

LOve_tOM_2

Z tym drugim to możliwe że z Bradem i młodszymi dobrze żyją-nie wiem nie mieszkam obok nich!!! Z tym pierwszym to absolutnie nie mogę się zgodzić ,kupa tapety na twarz to żadne bycie przesliczną i marnie "gra".

LOve_tOM_2

ona ma trudny charakter wg mnie cierpi na borderline wiec zycie z nią wcale nie musi byc takie przyjemne jak sie wydaje. jest dobrą osobą ale na pewno trudną. Piękna była ale w tej chwili wygląda jakby uciekła z Auschwitz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones