Angelina Jolie

Angelina Jolie Voight

8,5
71 355 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Angelina Jolie

Obejrzałem jej dwa ostatnie filmy. Turysta i Salt. Za grało w nich jak drzewo. Poza tym sadząc po ocenach, jej debiut reżyserki był tragiczny. Nawet nie zbyt dobre horrory nie dostają takich not. Nie można tu powiedzieć, że jednym film się spodoba, a innym nie, nie w tym przypadku. Oceny są jednoznaczne - 3,6/10. A Clint Eastwood twierdził, iż to będzie taka świetna reżyserka.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

powtarzasz sie

No to ja nie używam wciąż klawisza ctrl c.

Mowiacy_do_reki

jeden z niewielu który dostrzegł to że ona nie jest wybitną aktorką a tylko przeciętną - jedną z wielu.
Sławę przyniosło jej małżeństwo i działalność charytatywna. Lubie Angeline! jest niezłą aktorką! NIEZŁĄ czyli tak 6/10 no takie sześć z plusem gdyby można było :P

felardian

Raczej postać ojca, sławnego aktora, bo żadne małżeństwo. Sławna byłem jeszcze przed filmem Pan i Pani Smith, na planie którego poznała męża Pitta.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
felardian

Uwazam ją raczej za celebrytke a nie raczej za aktorke. Bo nią jest przecietną. Uwazam, że zyskała slawe dzięki swojemu tacie, meżu, pomocy oraz adopcji

Mowiacy_do_reki

Zgadzam się jest słaba i pusta

anonim7

Tak jak Seagal w nowych filmach :)

mativandamme

Chyba uraziłem czyjegoś fana ;> dla mnie Steven nigdy nie będzie pusty, zawsze był wartościowym człowiekiem bo całe życie poświęcił nie tylko filmowi, tylko sztukom walki, nauczaniem ludzi i pomaganiem im, do dziś jest zastępcom szeryfa, a filmy tylko przy okazji i za to go bardzo szanuje, słabym go też bym nie nazwał bo mimo wieku i wagi dokopałby niejednemu 20 latkowi, nie jest co prawda mięśniakiem jak "The Rock" ale ma jaja i charakter prawdziwego twardziela, pozdrawiam :)

anonim7

A czy ja wyglądam na urażonego? Odpowiedziałem sarkazmem i tyle. Angelina też jet wartościowym człowiekiem i też pomaga ludziom, a także jest w czołówce ludzi którzy zmieniaj ą ten Świat. Stevena raczej tam nie ma, także sobie możesz pisać. Angelina jest lepszym aktorem bo jest wyrazista, a Seagal chodzi z jedną miną i wymachuje łapami w dodatku z pomocą dublera, a już sceny miłosne z jego udziałem to parodia, co pokazał chociażby w filmie "W imię zasad"
Lubie starsze filmy Stefka i podziwiam jego niewątpliwy wkład w szerzenie aikido i pomoc ludziom, ale pisząc takie słowa na forum jednej z najlepszej aktorki Hollywood tylko się ośmieszasz w dodatku nie podałeś żadnego sensownego argumentu. Ogladam dalej Stevena bo go lubię za kino lat 80 i 90 tak jak Van Damma, Arnolda i Sylwka. A teraz raczej Seagal nie jest zbyt dobry bo ma nadwagę nie ćwiczy. Spójrz chociażby na Van Damma jak się dobrze trzyma, a u Seagala tego nie widać co mnie bardzo dziwi patrząc na jego osiągnięcia. I nie pisz że jestem urażony, bo tak nie jest tylko chciałem ci kilka spraw wyjaśnić. Jeśli nie lubisz Angeliny to spoko, tylko na przyszłość pisz obiektywnie. Rownież pozdrawiam :)

mativandamme

Napisałem, że jesteś "urażony" z przekąsem, a jeśli chodzi o Angeline to ona pomaga tym ludziom pod publiczkę żeby o niej pisali jakim jest dobrym człowiekiem itp, Ci ludzie sami ostatnio apelowali, że nie chcą jej pomocy bo ona tylko się promuje na ich cierpieniu, ja osobiście nic nie mam do tego że "pomaga" ale również mnie to razi, że robi to na pokaz, również producenci z Hollywood niepochlebnie się o niej wypowiadali, że jest próżna i mało utalentowana i jej nie chcą w swoich filmach bo to będzie porażka z czym się absolutnie zgadzam, nie uważam jej również za ideał piękna, raczej za sztucznego manekina który na ideał się promuje, ale to nie ważne, nie hejtuje bo nie oto mi chodzi ale takie jest moje zdanie na temat tej próżnej aktorki.

anonim7

Wiem, że Steven ma nadwagę, ale go lubię i jego filmy i mam do niego szacunek jako człowieka, Van Damme trzyma się nieźle jeśli chodzi o sylwetkę i formę ale też widać już lata na jego twarzy, ale z tego co słyszałem miał zawał od brania sterydów podobnie jak Arni czy Sylwek.

anonim7

Do tego swego czasu Angelina była największą dziwką w Hollywood.

anonim7

To chyba czepriesz informacje z pudelka, albo z innego ścierwa. Dziwka to możesz sobie nazywac swoją matkę a nie jedną z najlepszych aktorek. Podaj jakieś argumenty a nie tylko suche slowa. Bez obrazy.

mativandamme

Piszę co wiem i to jest prawda, twoją matkę też tak mogę nazwać dziwka jak chcesz, bez urazy...

anonim7

Gówno prawda i tyle w temacie.

anonim7

A jaka jest twarz Seagala? Cała odtłuszczona i na pewno gorsza niż Van Damma. Owszem Van damme miał zawał, ale to nie od sterydów tylko z przemęczenia na planie filmowym. Nie siej bzdur na przyszłość.

anonim7

Taa jasne. Równie dobrze można tak powiedzieć o Seagalu jaki to straszny buc. Ostatni brata się z Putinem, a później jeżdzi do Czeczenii i pieprzy, że jest przyjacielem tego narodu, a to hipokryta itd. Zobacz co piszą o nim gwiazdy co z nim współpracowały np. John Leguizamo, Sharon Stone itp polecam wpisać w google i poszukac informacji na ten temat. A co do Angeliny to nie gadaj głupot bo prawie każdy wypowiadał się o niej dobrze, a to że tam trafi się jakiś jeden malkontent to nic nie znaczy, a Stefek jest na czarnej liście Hollywoodu i już nikt nie chce z nim pracować, poza pseudo aktorami z USA czy Rumunii. Wyjątkiem była maczeta, ale tam zagrał drugoplanową rolę. Także kązdy ma swoje zdanie jak widać i nie przekonamy się.

Mowiacy_do_reki

I jeszcze taka głupia!!!! Angelina jest bardzo głupia, powinna się leczyć chociaż nie wiem czy już nie jest za późno

scarlet147

NO TAK BO TY Z NIĄ ROZMAWIAŁEŚ I MOŻESZ OCENIĆ CZY JEST GŁUPIA

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones