Anita Gargas

4,4
47 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Anita Gargas

Cały czas jest 30 głosów. Złe praktyki na Filmwebie. Nie posądzałem tego portalu o stronniczość, ale teraz, po tym fakcie... Jest jeszcze Stopklatka i imdb.

Hilton

Na innym temacie chyba też poruszałeś ten temat (7/10), nie osądzaj filmwebu, może to dostawca internetu filtruje twoje wiadomości. Słyszałem, że w netii to każdy post w sieci jest sprawdzany przez UOP przy obecności delegatów z MAK-u, jeszcze gorzej jest w państwowej tepsie, bo jest sterowana bezpośrednimi dekretami cara Tuska.

Vojtek_83

No tym wpisem wystawiłeś świadectwo o sobie. Miało być ironicznie, ale wyszło żałośnie.

Hilton

pewnie to było 11/10 tylko w bezmyślny sposób starasz się nie wyjść na pieska łykającego wszystko co GP, PIS i reszta żuci Tobie do połknięcia.

Vojtek_83

Gazeta Prawna - za dużo w niej propagandy. To taka druga strona Wyborczej, dlatego jej nie kupuję. Co do Gargas to wiem, że jest związana z tym środowiskiem, ale na sprawę patrzę inaczej. Widzę, że kręci ważne filmy i się nie boi. Jeśli chodzi o PiS to myślę, że jest to mniejsze zło. Na PO mam głosować albo na SLD? Wybacz...

Hilton

Głosy aktualizowane są bodaj co 24 godziny, więc po prostu nie masz racji. Ale wygląda to tak, jakbyś szukał tanich teorii spiskowych.

Hilton

Oddałem głos (4/10) na film Piraniokonda i nic- minęło kilka dni, a system nie dodał głosu. Cały czas jest 400 głosów. Złe praktyki na Filmwebie. Nie posądzałem tego portalu o stronniczość, ale teraz po tym fakcie... Jest jeszcze onet, interia i wp tam się poskarżę.
Przypadek? Wątpię.

Hilton

ostatnio ocenilem Wałęse czlowieka z... no i zdziwilem sie niesamowicie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones