Anita Sokołowska

7,0
3 796 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anita Sokołowska

Kto sądzi, że Anitka ma sexi piękne NOGI proszę o wpis.

W_B_

Anita jest fantastyczną aktorką i bardzo seksowną kobiętą

użytkownik usunięty
marcin4256

zgadzam sie

użytkownik usunięty

nie tylko nogi ale cała jest piękna...można se pomarzyc o takiej babce w łóżku...

W_B_

jest bardzo sexy :P i dlatego się ciesze że teraz gra w bydgoskim teatrze bo można sobie na żywo pooglądać :P:) :P

kubus_ok

No, trudno powiedzieć jakie ma nogi, bo w "Na dobre i na złe" nie bardzo się nimi chwali, ale zgrabna jest, trza przyznać bez bicia. No i ten niepokojący głos. Niezła lala. Skoro piszecie, że na żywo gra jeszcze lepiej niż w telewizorni, to wypada tylko żałować, że gra tylko w Bydgoszczy tym bardziej, że ja też urodziłem się w Lublinie. Piękna, dojrzała kobietka i zdolna aktorka.

Jack_Holborn

Racja, ja Anitke tylko widziałam w Na dobre i na złe i obejrzałam też kiedyś kilka odcinków Trędowatej a telewizja zazwyczaj pokazuje nam tylko obraz od pasa w górę. Nóg więc dobrze nie widać, chociaż jak na te pare nielicznych ujęć można powiedzieć, że całkiem niezłe, natomiast jej góra absolutnie piękna jest. Może nie ma klasycznej urody, ale jest w niej coś takiego przyjemnego i urzekającego :))) W teatrze na pewno można sie bardziej wykazać niż w telewizji, lecz jest jeden minus - tylko ludzie z Bydgoszczy mogą to oglądać, albo ewentualnie wideo z zapowiedzi przedstwień teatralnych w sieci. Polecam witaj/żegnaj na youtube ;pp TRZYMAM KCIUKI ZA DALSZA KARIERE ANITKI - zwłaszcza filmową, aby wszyscy mogli podziwiać jej talent, który zdecydowanie MA!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones