Anita Sokołowska

7,0
3 796 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anita Sokołowska

Nie wiedziałam, że ona jest mężatką :) W sumie to widziałam ją tylko w Na dobra i na złe. I blond włosy lepiej jej pasują niż te ciemne...

czaarownicaa

Ja w na dobre i na złe , pensjonacie pod różą , miodowe lata ;d , kasia i tomek, Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście,Klinika samotnych serc no i oczywiście Testosteron. ;))

Czy ja wiem w ciemnych tez jej ładnie. ;)

Anita gra znakomicie w teatrze ! Polecam :) .

Ja znów idę na spektakl z Anitą. Chyba się uzależniłam. Nie chodzę tylko dla Niej do tego teatru rzecz jasna,ale też biorę to pod uwagę,że tam gra. ;))

czaarownicaa

Właściwie to już czas przeszły. Była mężatką - jest po rozwodzie. Chyba nie ma co rozpaczac po mezu, bo wcale jakis taki urodziwy to on nie byl. Podoba mi sie jak gra w NdiNz. Co to koloru włosów, to ładnego we wszystkim ładnie. Mnie osobiście bardziej podoba sie w ciemnych, ale troszeczkę dłuższych niż teraz ma.

czaarownicaa

Właściwie to już czas przeszły. Była mężatką - jest po rozwodzie. Chyba nie ma co rozpaczac po mezu, bo wcale jakis taki urodziwy to on nie byl. Podoba mi sie jak gra w NdiNz. Co to koloru włosów, to ładnemu we wszystkim ładnie. Mnie osobiście bardziej podoba sie w ciemnych, ale troszeczkę dłuższych niż teraz ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones