Anna Dereszowska

6,4
12 692 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Dereszowska

Niezwykle ordynarna i wulgarna osoba (patrz: U Wojewódzkiego) , aktoreczka raczej mierna i za rok pewnie już zniknie z panteonu sezonowych celebrytów. Wyjątkowo odstręczające usta, malina roku.

Yolqua

Nędzna, żałosna aktorzyna. W trzech słowach. A takich jak ona jest teraz nasze kino przepełnione.
Miernotą i plebsem.

cameron_baum

dokładnie takiej PEGIEROWSKIEJ swołoczy na pęczki i karmią ludzi takim gwónem

Yolqua

Och wy żałośni frustraci.........

HRA

sorry, co racja to racja :)

Schizofrenik_XXI_wieku

co nie zmienia faktu, że Dereszowska to miernota i tandeta w czystej wiejskiej postaci

Yolqua

Kolejny polski gniociuch. Sorry, ale aktorką ją nazwać nie można. U Wojewódzkiego była zaproszona razem z Danielem Passentem. Była między nimi ogromna przepaść intelektualna. On bardzo inteligentny i błyskotliwy człowiek, a ona to bezczelne dziewuszysko.

asia_92_12

"On bardzo inteligentny i błyskotliwy człowiek,". To teraz tak nazywamy starych, tępych komuchów. Bardzo śmieszne.

HRA

Tępych?!

duzami

Wyjątkowo tępych.
Teraz dobrze ?

HRA

Nie, źle. Mało treści na tej umocnionej pozycji.

HRA

Tępością można nazwać takie ocenianie ludzi, których się nie zna - jedynie z wywiadów i programów telewizyjnych, które nie odzwierciedlają czyjejś prawdziwej twarzy, w tym charakteru. Ponadto wydaje mi się, że tępe aktorki nie stoją tak wysoko na rynku filmowym i nie dostają po kilkadziesiąt tysięcy za jeden film (;

Pozdrawiam.

asia_92_12

akurat Passent idealnie pasuje tej miernoty. Passent intelektualistą buahaahahaa widać jak wypaczone są te standardy.

Yolqua

Racja. Założę się, że w teatrze ledwo daje radę, aby utrzymać ten swój i tak schyłkowy poziom. Później zapewne umiera z wyczerpania miesiącami.

Wielu teraz myśli, że jak naoglądali się miliony filmów, to mogą zostać aktorami. Teraz ten zawód schodzi na psy między innymi dzięki takim Paniom.

SgtPepper1942

Nie zakładaj się, tylko najpierw obejrzyj Annę Dereszowską w teatrze. Jest świetna. Ostatnio widziałam "Bożyszcze kobiet" z jej udziałem. Rola zagrana mistrzowsko ;)
Tak nawiasem, polecam wszystkim, którzy nie widzieli ;)

Yolqua

Wulgaryzmy są formą wyrażania emocji, bardzo trudną by czynić ją umiejętnie i z jakimiś smakiem (ulubionym, acz jaskrawym przykładem film "Psy"). Nie mam jej za złe, że była w moim odczuciu autentyczna i szczera w swojej wypowiedzi. A co do jej urody, uważam, że jest bardzo ładną kobietą i jej fizyczność bardzo do mnie przemawia. Gra w wielu filmach masowych nie dających możliwości wykreowania solidnej postaci.

Yolqua

taaa. Ja jej bardzo nie lubię. Może i jest ładna ale wcale nie gra dobrze i jest głupia.

Yolqua

nie wiem czy jest ordynarna i wulgarna, ale aktorka z niej żadna, nie rozumiem też zachwytów nad jej urodą

Yolqua

Nie potrafię się nie zgodzić. Nie wiem co tak bardzo pociąga w niej mężczyzn. Potrafię docenić piękne kobiety, ale ta Pani (mnie) się nie podoba.

Yolqua

Proszę mi uwierzyć ,że wszystko co w telewizji to jedna wielka reżyserka . Ja miałam okazję poznać Panią Anie na żywo i jest ona bardzo ciepłą , niezwykle przyjazną , kulturalną osobą . A co do programu Wojewódzkiego to leci on po 22 i ma za zadanie mieć nie koniecznie mądrą i kulturalną fabułę . Szczerze powiem ,że program ten mi się zupełnie nie podoba dlatego go nie oglądam . A pozory bardzo często mylą ;)

Yolqua

i jak tu się nie zgodzić z tą opinią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones