Anna German

Anna Wiktoria German-Tucholska

7,1
15 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna German

Była o 5 cm wyższa tak było powiedziane w serialu, aktorka miała tyle wzrostu! Po za tym
najpiękniejszy głos wszech czasów! Tera to nikt jej do pięt nie dorasta! 100/10!

Zuzak222

Dokładnie miała 184 cm wzrostu i można znaleźć tę informację nie tylko w serialu. ;) Co do głosu to zgadzam się w 100%. :)

camilla88

Nie wiem jak to możliwe ale mimo to, że urodziłem się dopiero 9 lat po jej śmierci (a upodobania ogólnie z czasem się zmieniają) i tak naprawdę w sumie całkiem przez przypadek zacząłem oglądać serial ( bo pewnie inaczej nawet bym za bardzo nie wiedział o jej istnieniu), to gdy pierwszy raz usłyszałem ten głos, byłem naprawdę w dużym szoku i muszę przyznać, że w dzisiejszych czasach jest sporo ludzi, którzy potrafią śpiewać, i wielu ma oryginalny, pasjonujący głos ale mimo to żaden nawet w 50 % nie może równać się z Anną German. Nie wiem czy jest w jakims stopniu poprawiony komputerowo czy cos w tym stylu, ale jedyne czego mogę żałować to tego, ze nie miałem okazji posłuchać jej na żywo. Ta głębia, ta energia, ta moc, to jest nie do opisania. Dodam jeszcze, ze na co dzień słucham współczesnej muzyki (pop, hip-hop, reege)

muran_maciek

To identycznie jak ja. Wcześniej średnio interesował mnie taki rodzaj muzyki, a o Annie German niewiele wiedziałam. Dzięki serialowi to się zmieniło i teraz jest moim nr 1 wśród wszystkich artystów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones