Anna Ilczuk

5,7
4 143 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Ilczuk

Kiepscy

użytkownik usunięty

Powiem krótko.Niech zostawi Kiepskich w spokoju bo to są za wysokie progi jak dla
niej.Ona w ogóle tam nie pasuje i psuje ten znakomity serial.Te jej wrzaski,darcie
ryja,dziwne wypowiedzi,które są już strasznie irytujące i jeszcze jej dziwne style
ubierania,oraz nienormalne style fryzury.A z Waldusia to zrobiła takiego żałosnego
pantoflarza,który spełnia wszystkie jej rozkazy.Mam nadzieję,że w 17 sezonie się rozwiodą
i może jakoś Kiepscy wrócą do normy.Dziękuję,do widzenia.

Nie liczyłbym na to.

Zgadzam się z autorem postu.

lukasz1987_filmweb

Liczę na to że ta aktorka durna opuści Kiepskich bo przez nią i Żukowskiego tego serialu nie oglądam jedynie oglądałam go jak nie było Waldka i oglądałam go ze względu na Kotysa i Sztukę a tak to powtórki muszę oglądać a jeśli nie usuną tej aktorki to serial straci oglądalność

kinomanka_13

A Ja uważam Ją za bardzo dobrą aktorkę, a że drze ryja przysłowiowego w kiepskich niestety dostała taką nieszczęsną rolę, która zgadzam się nie pasuje do kiepskich. Moim zdaniem powinni troszkę zmienić ją w tych kiepskich. BARDZO JĄ LUBIĘ...

agi_budzysia

a ja jej za to nie lubię bo drze japę na cały regulator jak ma taki talnet komediowy to niech go w Ranczu zaprezentuje bo to mój ulubiony serial a w Kiepskich ten talent psuje i przez nią Kiepskich nie oglądam jedynie powtórki gdzie jej nie było i Waldka.

kinomanka_13

Ale zrozum to, Ona nie pisze scenariusza i nie wymyśla postaci. Tak stworzył Ją reżyser i tak jej nieszczęsna rola, że ma drzeć japę. Zgadzam się, że psuje tym Kiepskich, ale to nie jej wina, tylko scenarzystów i reżysera....

agi_budzysia

a gówno mnie to obchodzi i ty też zrozum że są ludzie którzy nie rozumieją fikcji filmowej i ja do nich należe i mam swoje warunki którego aktora polubię jak zagra w Ranczu i jej też jest wina bo ona na to pozwala.

kinomanka_13

A ty wreszcie zrozum to, że w dzisiejszych czasach jest ciężko z rolami i czasami bierze to co musi. W dzisiejszych czasach ten kto nie daje dupy albo nie robi z siebie pajaca przed kamerą nie jest na topie a Ona stara się grać role i ambitnie do tego podchodzi. Bo każdy idiota mądrego może zagrać, ale nie każdy mądry potrafi idiotę zagrać, to się nazywa kunszt aktorski.

agi_budzysia

gówno mnie to obchodzi i koniec dyskusji.

kinomanka_13

Czemu koniec dyskusji???? Po to się fora tworzy żeby na nich dyskutować. To się nazywa mądre podejście do sprawy: 'gówno mnie to obchodzi'... Jeżeli nie masz już argumentów lub nie chcesz dyskutować to nie odpowiadaj, NIE MUSISZ! NIKT DO TEGO CIĘ NIE ZMUSZA!

agi_budzysia

Po przeczytaniu słów: "a gówno mnie to obchodzi i ty też zrozum że są ludzie którzy nie rozumieją fikcji filmowej i ja do nich należe", naprawdę miałaś jeszcze ochotę na dalszą dyskusję? ;D
Zważywszy na fakt, że to osóbka o niepospolitej, subtelnej urodzie i równie nieprzeciętnym poziomie intelektualnym, należy jej wiele wybaczyć ;D
Jeśli nie wierzysz, spójrz tu:

https://www.facebook.com/daria.gorzkiewicz.3?fref=ts

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
dziubek1991

kinomank_13 lekko ograniczona widzę;/
Kiepscy to fenomen, tego rekordu nic nie pobije! J

Nie powiedziałbym, że lekko :J

Widzę że ludzie już mieszają fikcję z realem. Ona nie zrobiła z Waldusia pantofla tylko scenarzysci. Ona tylko odgrywa swoją rolę według zapewne wskazówek reżysera. Mnie osobiście podoba się ta postać. Za to Walduś już nie ten jak kiedyś.

co ty gadasz ? dobrze gra Jole ! lubbie ją ona tak rzadzi swoim facetem jak ja moim :D i jest cacy :D

MrsVampire

Jak na swojego też tak mordę drzesz i takimi tekstami do niego mówisz, to albo on jest idiotą i jest z Tobą (i pozwala na to), albo z Ciebie zła kobieta ;p

Labavi

ja nie mam faceta i nie chce ale Jolcia ma racje :D trzeba was pilnować bo wy do ta każdą dupe się oglądacie co za faceci gadają na kobiety że puszczalskie a sami nie jesteście lepsi dupy każdej pierwszej lepszej. A w Bibli pisze wyraznie bóg każdego tak samo traktuje . A nie że jeden gorszy a drugi lepszy kazdy ma sie szanowac. wy poszliście kobiety.

MrsVampire

Strasznie uogólniasz, skoro uważasz, że każdego trzeba pilnować. Nie wszyscy faceci oglądają się za innymi du..ami i nie wszyscy zdradzają. Ja kobiety szanuję i swoje byłe również zawsze szanowałem i nigdy żadnej nie zdradziłem - było wręcz odwrotnie.. no cóż bywa, widocznie nie byłem takim jakiego by chciały i szukały innych wrażeń, chociaż mogły zerwać a nie na boku mieć kochanka. A co do Biblii co mnie książka jakiegoś naćpanego gościa obchodzi? Raczej chodzi o traktowanie człowieka przez człowieka a nie to co jakiś tam wyimaginowany twór wymyślił. A pod spodem dopiero niezły odnośnik dałaś do wypowiedzi o to że każdy ma się szanować.. a sama Waldka nazywasz ciotą.. i gdzie ten Twój szacunek? Sporo niespójności w tej Twojej wypowiedzi, cóż, może Cię kiedyś ktoś zranil.. może nie jeden... ale nie wkładaj wszystkich do jednego worka, bo zarówno faceci jak i kobiety zdradzają i jedni i drudzy różnie traktują swojego partnera..

Labavi

To zwykłe trollowanie - zauważ, że MrsVampire najpierw pisze, że: "ona tak rzadzi swoim facetem jak ja moim :D i jest cacy :D" a niedługo potem (po Twojej odpowiedzi): "ja nie mam faceta i nie chce ale Jolcia ma racje :D"
Po prostu paple, co jej palec na klawisz przyniesie :)

Labavi

Hmm a Waldek to żaden chłop tylko ciota.

niestety nie ma co liczyć na to. Kiepscy stali się kiepscy dzięki tej postaci, ale twórcą to chyba nie przeszkadza

a ja ją lubie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones