Anna Mucha

Anna Maria Mucha

5,4
9 065 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Mucha

Ciekaw jestem dlaczego Anka tak ludzi fascynuje. Jest ładna, to prawda, ale wiele jest aktorek conajmniej tak samo atrakcyjnych. Poza tym:
- jest tępa i niemiła (wie to każdy, kto zamienił z nią choć słowo);
- sepleni i ma jakies porażenie nerwów twarzy - jak mówi jakoś przedziwnie, nienaturalnie macha ustami;
- gra TRAGICZNIE, po prostu kole w oczy ta "gra aktorska"... Kobieta nie ma wykształcenia aktorskiego i aktorki nigdy z niej nie będzie. Zestarzeje się i odejdzie w niepamięć.

dr_Zoidberg

jesteś głupi wiesz?!?!?!?! Anka jest świetna!!! Ja z nią zamieniłam słowo i jest miła, bardzo miła. Widziałam ją na żywo i co?! nie sepleni! nie ma żadnego porażenia nerwów na twarzy. Gra świetnie, a nie poszła na aktorstwo bo chciała wzbogacić swoją osobowość!!

dr_Zoidberg

Anna Mucha jest strasznie zapatrzona w siebie. Lubi znajdować sie w kręgu zainteresowania. Uwarza się za gwiazdeczkę. Jest niemiła. To, że zagrała w kilku filmach, to po prostu szczęście nie talent.
Z wykształcenia nie jest aktorką i to widać, zwłaszcza w serialu "M jak miłość". Nie przekonuje mnie w roli Magdy. Jest sztuczna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones