Anna Przybylska

7,5
8 448 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Przybylska

5 października 2011 około godziny 15.00 zmarł Steve Jobs na raka trzustki
5 października 2014 około godziny 15.00 zmarła Anna Przybylska również na raka trzustki
Smutny a zarazem dziwny zbieg okoliczności.

kiszeniak

Smutny a zarazem dziwny zbieg okoliczności może i jest. Jednak najsmutniejsze, że
zmarła Anna Przybylska (również) na raka trzustki. A co do daty to jest DLA NIEJ zdecydowanie za wczesna.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
roman_zabawa

poziom jaki zaprezentowałeś jest poniżej krytyki

tokarz85

A to dlaczego?

Baptiste

Dlatego, zeby tacy hejterzy jak Ty pytali sie "dlaczego"

tokarz85

Pierwszy raz ktokolwiek nazywa mnie hejterem, a ja nawet nie wiem za co. Ale cos mi mowi, ze tego tez sie nie dowiem...

Baptiste

kompleksy biorą górę jak widać w kolejnym przypadku, jak długo siedzisz na nacie i plujesz jadem? 24 ,48, czy moze juz 72 godziny moja droga?:)

tokarz85

Wtf? Na pewno piszesz do mnie? Co jest weglug Ciebie jadowite?

Baptiste

Owszem do Ciebie i Tobie podobnych. Jeśli nie pamiętasz to uprzejmie tylko Ci przypominam. Skrytykowałem poziom i forme wypowiedzi jakiegoś lamusa nabijajacego sie z choroby a Ty w cyniczny sposób zapytałaś "dlaczego"? Dodam tylko, że miałem nieprzyjemność odczytania innych wpisów z Twojego konta. Troche żałośnie wypadłaś, przykro mi.

tokarz85

Wedlug mnie akurat to nadinterpretujesz - Roman wysmial teorie spiskowa Kiszeniaka, nie chorobe - ale jak najbardziej masz prawo do swojej opinii.

roman_zabawa

Przestańcie to nie temat do ironizowania,

kiszeniak

Wiele ludzi zmarło w ten dzień i zapewne wiele na raka, wiec się nie podniecaj.

kiszeniak

Antoni Macierewicz !

Firxenow

a ja Daniel :)

kiszeniak

To na pewno robota illuminati ;D

kiszeniak

To ty nie wiedziałeś, że na raka trzustki umiera się tylko 5 października? Nie masz pojęcia ilu ludzi wczoraj zmarło...

kiszeniak

Warto dodać, Patrick Swayze 14 września zmarł na raka trzustki, może nie jest to 5 października ale blisko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones