Anna Przybylska

7,5
8 380 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Przybylska

Dariusz Michalczewski - były wielokrotny mistrz świata w boksie – zamierza przekazać kilka milionów złotych na oddziały onkologii. Chce w ten sposób uczcić pamięć zmarłej aktorki.
Michalczewski wygrał 15 mln zł odszkodowania w procesie z firmą spożywczą.
Na hospicjum dla dzieci „Bursztynowa przystań” mieszkańcy Gdyni zebrali ok. 200 tys. zł, a zbiórka pieniędzy nie została zakończona. W ten sposób reagują na apel rodziny o nie przynoszenie kwiatów na pogrzeb.

Ania Przybylska była w Gdyni powszechnie lubiana, dlatego niektórzy mieszkańcy chcą uhonorować jej pamięć nazwą ulicy. Nie jest to proste, ponieważ konsekwencją byłaby wymiana dowodów osobistych po zmianie nazwy ulicy. Podobnie jest z pomysłem filmu o Przybylskiej, również nie wiadomo, czy powstanie. Ktoś zadał pytanie: o czym o to miałby być ten film. Dobry reżyser potrafi stworzyć arcydzieło o kołku w płocie, zły zepsuje najlepszy temat. Powstało wiele znakomitych filmów, gdzie pomysły były banalne. Np. stary film „Love story” opowiadał bardzo prostą historię, a mimo to odniósł światowy sukces. Nie wiem, czy film o Annie Przybylskiej powstanie, czy nie. Gdyby miał powstać, najważniejsze jest, aby był to film dobry.

DomPatryk

Zasłużyła, jedna z niedocenionych Polskich aktorek, ja tam jakoś zawsze ją lubiłam i jej te wielkie czarne oczy, uśmiech, może ludzie zapamiętają ją nie jako aktorkę, ale taką jaką była :) Nie miała skończonej szkoły aktorskiej, a mimo tego była lepsza od m.in. Zielińskiej, Cichopek, Muchy, Sochy czy Dereszowskiej, która w każdym filmie przeklina, nie wiem może mi się wydaje. nie wiem czemu wszyscy się czepiają Ani, jak miała się rozwinąć skoro zawsze dają tych samych aktorów?

Alexa1694

Niedocenionych? Przecież trąbiło się o niej bardzo często, a w czym takim godnym uwagi poza "Dniem Świra" wystąpiła?

I wspaniałe porównania - doprawdy największe tuzy aktorstwa dałaś, w dodatku każda z wyżej wymienionych przez Ciebie pań ma uboższą filmografię od Przybylskiej, więc gdzie są "ci sami aktorzy".
Po drugie, kiepsko sprawdzasz, Cichopek i Mucha też nie mają ukończonej szkoły aktorskiej.

DomPatryk

Witam przyjacielu. Mimo, że nie zgadzam się z wszystkimi poglądami Darka Michalczewskiego to chce wyrazić swoje poparcie i głęboki szacunek dla jego osoby. Jednocześnie obawiam się, że bardzo wielu hejterów będzie delikatnie pisząc nieprzychylnym okiem patrzeć na nasze posty więc nie dajmy się "zaszczekać" przez prostaków z FW:)

tokarz85

Śmierć każdego człowieka wywołuje skrajne reakcje. Obok ludzi szlachetnych pojawiają się hieny cmentarne. Dla wielu największym zmartwieniem w dniu śmierci jest wzrost rankingu zmarłego aktora. Pomimo, że ty i ja pisaliśmy o tym wielokrotnie, wciąż pojawiają się tego typu wypowiedzi na forach Anny Przybylskiej, a teraz Stanisława Mikulskiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones