Anna Przybylska

7,5
8 380 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Przybylska

To jakaś pomyłka.W programie Szymona Majewskiego zapytana o wzrost, powiedziała, że ma 1,70. Zresztą na oko widać ze niema 179cm, no chyba że w obcasie. Więc niech ktoś to zmieni bo to błąd.

Beskid

Też mi się tak wydawało. Osobiście nie widziałam tego odcinka, ale na pewno nie ma 1.79 m wzrostu, raczej tak jak już napisałeś 1.70 :)
Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
Vendetta

no to w takim razie anka coś kręciła u tego majewskiego albo ty źle usłyszałeś bo może powiedziała że ma 180, bo ania jest straaaasznie wysoka! i na bank nie ma 170! ma więcej niż 170! około 180! i to widać

zgadzam się, ponieważ w serialu "kryminalni" stała obok Magdy Schejbal i gdyby miała 170cm to byłaby tylko minimalnie wyzsza, bo magda ma 165 czy jakos tak, a była duzo wyzsza . czyli poglaby miec 178cm .

wera_ziom

Wcale nie minimalnie na bank nie 178 cm wzrostu góra 172 czy 173 no chyba że ma szpilki.

lilly1992

http://www.kinomaniak.pl/osoby/anna_przybylska/anna_przybylska.php

wera_ziom

http://www.vipki.pl/annaprzybylska/informacje.html

wera_ziom

Tak i w "Dlaczego Nie!" obok Zakościelnego była z 8-9 cm niższa a on ma 184. I do tego dodać obcasy, więc będzie miała koło 170.

użytkownik usunięty
jarassek

Też mi wielki problem robicie xD Wzrost nie jest najważniejszy w jej filmografii i na tej stronie ;)

wera_ziom

wersa, gdyby przybylska miała 179 to by była równa ze mna. jak bys widział ją na żywo to byś nie pisał farmazonów. :)

Vendetta

Miała 170-171 cm. To tutaj to pomyłka. Wszędzie indziej jest napisane 170.

Beskid

Ania ma jakieś 172-173 ,a skąd wiem?bo gdy stoi przy mężu(192)to jest o ponad głowę wyższy gdy ania jest na szpilkach .

Heidi666

Dokładnie jestem tego samego zdanIan wystarczy porównać jak stoi przy Bieniuku a on ma 192 cm

Beskid

bo ma 170. nie moze miec 179 bo by była równego wzrostu co ja :P

samsung888

A stałeś obok niej, że porównujesz ją do siebie?

Beskid

ewidentna pomyłka, może 169, pomyłka o dobre 10 cm

baron666

Dyskusja jak w filmie Tarantino :D

Umiecie ludzie humor poprawić :D :D :D

rolnik_sam_w_dolinie

O Madonnie lepsza :P

Beskid

Zauwazylam, ze na filmwebie czesto jest cos namotane ze wzrostem aktorow.. Widzialam kilkakrotnie Anie z bliska, dawno temu i miala ok 170cm..ona to nawet w jakims wywiadzie potwierdzala..tak gdzies mi sie o uszy obilo.

Beskid

Potwierdzam, w książce "Ania" mówili że podawała że ma 172, ale w rzeczywistości było to 170.

Beskid

Nabank niema 179. Niemoże mieć. Chybaże wobcasie.

Beskid

Tutaj co drugi aktor/aktorka ma błąd w swoim podanym wzroście.

Beskid

Miała 171 cm wzrostu i wagę 59.

Beskid

Wystarczy wpisać w Google "ANNA PRZYBYLSKA wzrost" i wyskakuje 1,71 m więc masz rację bo Filmweb często robi takie numery w opisach. Prawdopodobnie jak czegoś nie wiedzą to nie chce im się sprawdzać i piszą na oko.

soulfly777kris

Miała 172cm..mówi o tym sama w filmie "Ania"

sasetka87

to samo chciałem napisać

Beskid

Miała około 170. Ja mam 168 i stałam obok niej i byłyśmy równe.

Beskid

Najgorzej jak gimbaza za komentowanie się zabiera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones