Anna Przybylska

7,5
8 448 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Przybylska

Specjalnie wczoraj od razu po pierwszej publikacji o jej śmierci sprawdziłem ocenę na filmwebie .. Było 7.1 jest 7.5 Jak obstawiacie do jakiej oceny dojdzie ? 9.0 ?! Najlepsza polska aktorka ? HM ?

ostatnisprawiedliwy_1771

Głupota ludzi nie zna granic, oceniać ją jako aktorkę na podstawie tego, że umarła.

ostatnisprawiedliwy_1771

A nawet jeśli to co w tym złego? Stała się wielka tragedia i niestety zmarła, a zatem można oceniać panią Anię za całokształt twórczości i to co sobą reprezentowała przed kamerą i poza nią. A to, że była jedną z naprawdę niewielu naprawdę godnych podziwu i naśladowania postaci na polskiej scenie filmowej to tylko kolejny argument, by podnieść ocenę. Filmweb to portal, na którym oceny wystawiane są przez widzów, a nie krytyków filmowych. Ode mnie Anna Przybylska zawsze miała 10/10. Teraz daję 11.

Inna sprawa jaka wielka niesprawiedliwość rządzi tym światem. Tyle podrzędnych mend showbiznesu ma się doskonale, a takie perły jak Ania umierają tak młodo. Tak nie powinno być. Pokój jej duszy...

ghostwriter87

będzie 8 - 8.5

ghostwriter87

Wielka tragedia ?! Mój dziadek też umarł na raka trzustki i ? Miliony ludzi umierają na raka trzustki i zostawiają swoje rodziny, osieracają dzieci i ? A to jest gwiazda, dzieciom nic się nie stanie bo będą miały opiekę. Zmarła wielka szkoda ale mam wrażenie, że do cholery zaraz będzie żałoba narodowa

ostatnisprawiedliwy_1771

i ja uważam, że śmierć Twojego dziadka to też wielka tragedia dla Twojej rodziny, to się nazywa empatia

ostatnisprawiedliwy_1771

Należy się 9 była rewelacyjna

PIXA_GOD

Daleko jej do bycia rewelacyjną aktorką .

ostatnisprawiedliwy_1771

Po co ten cynizm? Polubiłem ją późno - po obejrzeniu "Sępa" i "Złotego środka" (ten film słaby - ale ona w nim świetna). Doszła do tego w jej wykonaniu kapitalna reklama "Veroni mineral" i w tym roku oglądałem nienowy film "Królowa chmur". Mam zamiar oglądnąć te, których z A.P. jeszcze nie oglądałem, a niektóre inne obejrzeć ponownie. Była b. dobrą aktorką i b. ciekawym człowiekiem. Życzliwość po prostu z niej "biła". Nikt o tym nie pisze ale Anna Przybylska miała (dla mnie/wg.) mnie piękny głos - mogłem słuchać reklam Veroni mineral na okrągło. Na pewno są lepsze aktorki i piękniejsze kobiety - ale u niej, ona była zjawiskiem: dobra aktorka, ładna i szalenie miła kobieta, imponująca matka, partnerka i człowiek (jej wywiady, akcje przeciwko paparazzim itd.). 10 z * ma u mnie już od dawna -:))). Wielka strata - tyle wspaniałych ról mogła jeszcze zagrać. Cóż...

kkutz

Oceniasz aktorkę na 10 za grę w reklamie? Ty się dobrze czujesz?

Zgodnie z przewidywaniami zaczęło się szaleństwo z ocenianiem, bo nie żyje. Jakie to typowe dla internetu.

marcin261287

Czytaj ze zrozumieniem!!! Przeczytaj cały wpis jeszcze raz. Takie zdanie tam widzisz? : "(...) 10 z * ma u mnie już od dawna -:))). (...)" ??? Od dawna ma u mnie dziesięć z gwiazdką. Nie "pośmiertnie"!!! A tak jak nie znoszę reklam to ta mi się wyjątkowo podobała (poszukaj sobie w youtubie): jest z sensem i naprawdę przyjemnie się słucha tego tekstu wypowiedzianego przez A. Przybylską. Zobacz jeszcze raz co napisałem o jej głosie. Potem jeszcze raz przeczytaj całość mojego wpisu i wtedy zastanów się czy masz o czym pisać!. Nie POLUBIŁEM JEJ ZA REKLAMĘ!!!! Aktorką jest b. dobrą - i była aktorką "rozwojową" - filmy, w których grała były słabe i b. słabe. Widziałem ją także w innych filmach a za wymienione polubiłem!!!! Czego was w tych szkołach uczą teraz???? Czy w ogóle??? CZYTAJ ze zrozumieniem! A co się tyczy szaleństwa po śmierci jakiegoś znanego, wybitnego człowieka - to nie ten adres. Przeżyłem już takie "szaleństwa" i jakoś im nie uległem. Przeczytaj mój wpis jeszcze raz. Strach cokolwiek wpisywać bo zaraz ci odpowiedzą i widać, że omietli wzrokiem co napisane. Mam nadzieję, że twoje przerażenie, iż można kogoś ocenić na 10* "za reklamę" zostało rozwiane. Czytaj ze zrozumieniem. Najpierw myśl - potem pisz.

kkutz

Widząc krzyk już na początku, nie doczytałem do końca.

Powinieneś też polubić Marka Kondrata za reklamę banku.

kkutz

nie odpisuj temu pajacowi, bo to pajac własnie

ostatnisprawiedliwy_1771

To jest zakłamanie. Żal człowieka bo za młodo umarła na współczesną chorobę. Te raki i współczesne choroby pojawiają się w zawiązku z dużą ilością chemii w produktach i całego tego śmieciowego żarcia. Nikt nie powinien umierać w tak młodym wieku ale na Boga ona była taką sobie aktorką. Powinna zyć przynajmniej 100 lat ale nie jest dla mnie przykładem ciekawej postaci w kinematografii.

kubakuba_filmweb

Dokładnie, ale będzie jak z paulem walkerem

ostatnisprawiedliwy_1771

Bo tak z 95% filmwebowiczów to kretyni i nie ma się co boczyć, to smutna prawda, prawie tak smutna jak wieść o śmierci Przybylskiej.

ostatnisprawiedliwy_1771

Dla wielu najlepiej zagrała własną śmierć i właśnie wystawiają jej noty.

roman_zabawa

Jak żyła to się z niej wyśmiewali a teraz skomlą "żyć bez Ciebie nie możemy", co za ludzie...

ostatnisprawiedliwy_1771

Wczoraj wieczorem jak sprawdziłem było 6,9 ;) Ze wszystkimi tak jest, Walker też podskoczył, nie mówiąc już o Ledgerze bo jego wynieśli pod niebiosa. Dziwny jest ten kraj oceniając aktorstwo po wydarzeniach z życia czy śmierci. Niebawem pewnie będzie na 1 miejscu. Z całym szacunkiem bo uwielbiałem ją zarówno jako aktorkę i osobę publiczną i dla nas wszystkich to ogromny szok ale pohamujcie się trochę.

ostatnisprawiedliwy_1771

Idzie w górę :) Ból dupy hejterstwa za 3 2 1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones