Anna Przybylska

7,5
8 380 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Przybylska

to raczej choroba tych co ostro dają w palnik i ludzi starych(po 50tce ) jakim cudem sie to przytrafiło
Przybylskiej ?

BlackShit

Widać, że masz nikłe pojęcie o chorobach. No, ale jeśli ktoś nazywa ludzi po pięćdziesiątce starymi to nie powinno mnie to dziwić.

BartSmith

sam znałem człowieka który nie pił alkoholu, nie palił, zdrowo się prowadził a zmarł na raka wątroby w wielu 30 lat

użytkownik usunięty
maciekd_filmweb

Człowieku, rak wątroby a rak trzustki to zupełnie co innego.

maciekd_filmweb

Właśnie o to mi m.in. chodziło. Są ludzie, którzy nigdy w życiu nie zapalili papierosa także umierają na raka płuc.

BartSmith

BartSmith, za co te punkty dostałeś?

setuko

Za mój poświęcony czas i pracę, czyli wkład w rozwój Filmwebu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
BlackShit

akurat w jej przypadku to mogło być genetyczne. Mam nadzieję, że nie studiujesz medycyny, bo ówczesnych lekarzy albo przyszłych z taką wiedzą mamy już dosyć (tzw konowałów, felczerów przepisujących leki ludziom, kierujac się dawkami dla zwierząt nie dla ludzi)

BlackShit

Ja tego nie wiem w 100% ale nowotwory to skutek palenia papierosów, pica alkoholu ale to tylko wstęp przyczyn takich chorób. Zbyt duża ilość białka zwierzęcego w diecie, wędliny naszpikowane syfem. Parówki drobiowe powstają ze zmielonych kurczaków, które często żywcem są wrzucane do maszyny. Do tego szprycuje się te parówki rożnym środkami dodaje MOM itp. Ponadto mamy szereg produktów zmodyfikowanych takich jak pszenica, która zmieniła kilkakrotnie swój stan chemiczny dzięki manipulacjom. Wielu ludzi nie może jeść chleba czy makaronu bo chorują na celiakię czyli wrażliwość na gluten. Niestety to białko szkodzi innym ludziom nawet gdy badania nie wykazują alergii. Kolejna trucizna to mleko zwłaszcza UHT. Mleko pozbawione bakterii trawiących laktozę. Laktoza jest absolutnie nie do strawienia. Organizm nie radzi sobie z tym i usuwa ja lub zostaje w ludzkim organizmie zagrzybia się i wpływa na rozwój rożnych chorób. Jeśli chcesz pić mleko to w postaci prawdziwego niesłodzonego jogurtu naturalnego bo tam te bakterie zamieniły cukier mleczny w gronowy. Ważne jest to, że krowy hodowlane często nie są karmione trawą a paszami modyfikowanymi. Nie znam przypadku tej kobiety ale gdyby przyjąć, że oprócz żywienia mogła brać tabletki antykoncepcyjne, może środki odchudzajcie itp. Kiedy dołączymy do tego alkohol i inne używki plus obecna dieta to mamy chorobę. Zazwyczaj poważne choroby rozwijają się latami. Tabletki antykoncepcyjne nie są bezpieczne, dieta oparta o chemiczne produkty też. Podam przykład. Pewien mężczyzna z Polski pracował w Niemczech przy pomidorach. Tyle chemii tam dodawano, że musiał wrócić do Polski i odchorować. Jednak pęd za kasą wygnał go znów do tej pracy i tym razem otruł się na amen. Ludzie to najbardziej popieprzony gatunek. Zauważ, że dzikie zwierzęta nie chorują bo żyją w lasach zgodnie z na turą. My zorganizowaliśmy holokaust zwierząt. Ubijemy je jak Żydów w Oświęcimiu szpikujemy mięso syfem zamieniamy roślinki tak jak pszenicę i jemy dużo nieświeżych produktów. Do tego stres, brak ruchu, zawiść i mamy całą gamę przyczyn chorób XXI wieku. Ja sporo o tym czytam i ile mogę staram się żyć zgodnie z naturą. To pomaga. Dużo lepiej funkcjonują i czuje się całkiem dobrze. Kurcze zrobiłem z tego forum medyczne ale może warto zrobić o tym film. Może czas potępić chemie w jedzeniu, leczeniu i zmienić nastawienie ludzi do życia. Jeden przypadek wyleczenia raka trzustki jaki znam to terapia Gersona. Kobieta była w ośrodku gdzie leczono ją sokami warzywo owocowymi i lewatywami z kawy organicznej. Kawa powodowała pobudzanie wątroby do wytworzenia większej ilości żółci i usuwanie komórek rakowych zaś surowe świeże soki wpływały prosto do krwiobiegu osuwając toksyny. Ważne tu było to, że dieta była absolutnie pozbawiona mięsa, słodyczy produktów zbożowych, i wszystkiego co przetworzone. Tylko te soki i lewatywy jako element terapii. GERSON BYŁ LEKARZEM PO MEDYCYNIE. Jego terapie były zbyt skuteczne i kartele farmaceutyczne nie pozwoliły mu na działanie w USA. Dlatego jego szpital jest w Meksyku prowadzony przez córkę która ma już 90 lat i jest w pełni sił.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
BlackShit

No niestety ludzie czasem zachowują się tragicznie. Na forum trzeba być zahartowanym psychicznie człowiekiem:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
BlackShit

Nic dziwnego,że ze mnie taki przystojniak.

BlackShit

Z nadużywaniem alkoholu wiąże się bezpośr teednio ostre i przewlekłe zapalenie trzustki, nie zaś jej nowotwory (a tych jest kilka różnych - w zależności od tkanek z których się wywodzą - może to być np. guz hormonalnie czynny jak insulinoma, czy np. gastrinoma dający objawy zespołu Zollingera - Ellisona) - co więcej - jak pamiętam ze studiów (jakieś 20 latmu) palenie tytoniu miało wręcz działanie ochronne przed tymi nowotworami (choć może to byly wyniki kilku nie do końca potwierdzonych prac - bo obecnie nawet wikipedia podaje że jest na odwrót). W przypadku Przybylskiej - jako że była w młodym wieku - myślę że po prostu niefortunnie geny "jej się poskładały"...
Szkoda straszna młodej kobiety...

kubakuba_filmweb

świetny post


czy mógłbyś go też napisać w tym temacie?
http://www.filmweb.pl/forum/inne/%C5%BBniwo+raka,2520626

kubakuba_filmweb

Raka trzustki możesz dostać jak obcujesz też z chemią: farby, rozpuszczalniki, lakiery. Wystarczy że malujesz bez maski z 4 dni a potem miłej diagnozy. Nie ma reguły

borsuk96

To też wpływa na choroby cywilizacyjne. Radzę wam ludzie odpuście sobie kremy. Zdrowo się odżywiajcie pijcie herbaty ziołowe i zainteresujcie się naprawdę dietą odpowiednia dla człowieka.

kubakuba_filmweb

Kremy ?!?! takie do twarzy ???? shit, jak nie rak to zmarszczki :(

kubakuba_filmweb

jesteśmy truci to prawda, ale nie sądzę żeby to był jakby powód tego że zachorujemy na nowotwór, bo naprzykład starsze roczniki, też chorują ,a przecież ich menu było w pełni naturalne, a też wtedy występowały nowotwory

BlackShit

Rak trzustki, może być dziedziczny i chorują też małe dzieci.

BlackShit

Raczej tak, choć to różnie bywa. Od razu przypomina mi się historia z gościem, który myślał, że kofeina z rana szkodzi mu na serce, a ostatecznie okazało się że to nie kawa, a widok jego żony nago mu szkodzi. Jak więc widać są różne podłoża chorób.

BlackShit

ludzie coraz częściej chorują na raka, nie tylko starzy, ale też młodzi a przyczyna? wystarczy spojrzeć w niebo i zastanowić się nad tym, co jemy (GMO)..., trują nas na każdym kroku

Chelle

Dokładnie tak jest. Zobaczmy o ile wzrosła liczba zachorowań na cukrzycę typu 2, która jest dietozależna. Nowotwory też mają swe źródło w całej otaczającej nas chemii i produktach niezgodnych z metabolizmem człowieka. Chociaż wydaje mi się, że GMO nie jest takim problemem.

kubakuba_filmweb

To co opowiadał ten jej konował w tv jest niedorzeczne.
Błędnie przeprowadzoną diagnozę tłumaczył tym że nie się nie spodziewali bo pacjentka miała tylko 35 lat i to choroba ludzi starych lat a za chwilę mówi że jest to nowotwór trudny do wykrycia i nie można go dojrzeć oczami.
Lekarz który nie potrafi czegoś przewidzieć nigdy nie powinien być lekarzem,wiadomo że analiza monograficzna jest potrzebna tym bardziej jeśli pacjentka była obciążona genetycznie a na nowotwory chorują również dzieci.
Tłumaczył że to było ryzykowne bo aktorka chciała mieć jeszcze dzieci tymczasem...sama podkreślała w wywiadach że jej ostatnia ciąża była wpadką.Czy aby w takich ekstremalnych zagrożeniach życie pacjenta nie jest ważniejsze od ewentualnej utraty płodności?
Za chwilę mówi że pacjentka nie szargała się,nie domagała się...to tak jakby chciał podkreślić że Ci gorsi,mniej znani umierali więc i ona mogła umierać.
A na koniec jeszcze łamie tajemnicę lekarską wyznając niby w przejęciu pikantne szczegóły cierpienia pacjentki.Słabe to trochę

wreathchlors

Oj człowiecze. W Polsce żyje pewnie z 1 mln ludzi z cukrzycą. Mogą mieć częste przeziębienia, bóle głowy ale na tym etapie mało który lekarz powiąże to z cukrzycą. Powinien być program profilaktyczny by nabywać glukometry i mierzyć sobie raz na jakiś czas poziom glukozy. Wtedy w stanie przedcukrzycowym można naprawdę dużo dobrego zrobić odpowiednią dietą. cukrzyca przy raku to pikuś ale tak prostej choroby nie wykrywa się za w czasu bo OSZCZĘDZAJĄ NA PROSTYM TANIM BADANIU POZIOMU GLIKEMII. Gdyby każdy człowiek w domu miał glukometr to mielibyśmy mniej cukrzyków. Gdzieś w Polsce lekarz pomylił białaczkę z grypą. LEPIEJ ZAINTERESUJ SIĘ ZDROWYM STYLEM ŻYCIA I NIE LICZ NA LEKARZY. ONI SAMI CHORUJĄ NA ROŻNE DZIWNE DOLEGLIWOŚCI KTÓRYCH MOGLIBY UNIKNĄĆ.

kubakuba_filmweb

Mówisz żeby zdrowo się odżywiać, no dobra więc co jeść? bo jeśli się przyjrzeć to do każdego produktu jest coś dodane.

macias_9

Przeglądaj w wolnych chwilach filmy z tego kanału. Tu wypowiadają się fachowcy. https://www.youtube.com/user/SiegnijPoZdrowie/videos

kubakuba_filmweb

ok,dzięki

Chelle

Co takiego? GMO? Nie ma żadnego udowodnionego przypadku, ani nawet przypuszczeń że GMO może być szkodliwe. Wiele ludzi myli GMO z pryskaniem a to dwie różne rzeczy. A inni myślą że jest szkodliwe bo jest z laboratorium. Leki na drzewach nie rosną, też powstają sztucznie ale o to nikt problemów nie robi.

BlackShit

fajnq debate rozpetales, informacyjnq tez ;)

Anna_Wolak

Szanowna pani, krótko odniosę się do pani wypowiedzi na wątku "polandia - cebulandia", poniewaz jestem jednym z tych dwóch:
"tych dwoch u gory ma jakies niespelnione ,ukryte ambicje. Moze im kiedys przejdzie"
Moje ukryte ambicje:
Na forum poświęcone Annie Przybylskiej wszedłem jeszcze przed pogrzebem aktorki, aby bronić godności zmarłego człowieka oraz bronić tych, którzy zostali zaatakowani tylko dlatego, że okazali żal po śmierci Anny Przybylskiej.
Autorowi tego wątku zaproponowałem merytoryczną dyskusję bez wzajemnego obrażania, ale nie odpowiedział na moją propozycję.
Czy mi przejdzie? Raczej nie.
Proszę zwrócić uwagę na fakt, że zaledwie kilka dni po pogrzebie forum Anny Przybylskiej wygląda nieładnie, niczym nie posprzątany grób - brzydkie, zwiędłe kwiaty, brudne, niedopalone znicze.
Nie odpowiadam trollom, ale panią zaliczam do innej kategorii, do ludzi dobrej woli.
Jeśli zechce pani dyskutować, uprzejmie proszę założyc nowy wątek, ponieważ nie chcę promować wątków: "polandia - cebulandia" i "rak trzustki".
Czy zgadza się pani z terminami: "polandia - cebulandia" i "polaczki - cebulaczki"?
Mam mało czasu, ale wcześniej, czy późnie odpowiem. Pozdrawiam.

BlackShit

picie alkoholu podobno nie jest czynnikiem powodującym ten rodzaj nowotworu. Prędzej kawa ( tu zdania są podzielone) i czerwone mięso. Genetyka również robi swoje. Są trzy rodzaje tego nowotworu, a jeden z nich jest praktycznie bezobjawowy. To bardzo podstępny i trudny do zdiagnozowania nowotwór zbierający potworne żniwo.

użytkownik usunięty
BlackShit

Geny...

użytkownik usunięty
BlackShit

Nie ma reguły, jedni grzeją całe życie i nic a drugi żyje jak świętoszek i choruje. Dlatego ja mam w dupie wszystkie opinie "znawców" i przeciwwskazania, żyję tak jak chcę, bo nie znam dnia ani godziny i trzeba korzystać na maxa z każdej chwili. Jak coś ma mnie dopaść to dopadnie i temu nie zaradzę. Trzeba się cieszyć z życia póki jest, a nie myśleć o syfach.

BlackShit

Ludzie nie pala cale życie a na raka płuc umierają...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones