Anna Romantowska

7,3
6 137 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Romantowska

Nie lubię, kiedy ta pani pojawia się na ekranie. Moim zdaniem strasznie sztucznie gra, jest zwyczajnie denerwująca, bez wyrazu.

Anne

Dla mnie najbardziej nadaje się do grania delikatnych (w negatywnym tego słowa znaczeniu), rozhisteryzowanych pań w 'średnim' wieku. Aktorka dla mnie kompletnie koszmarna. Spośród filmów, z jej udziałem, jakie widziałem nie mogę podać żadnego, w którym by mi się podobała. Działa mi na nerwy po prostu. To tyle, co chciałem dodać !

użytkownik usunięty
cOOba

To jeśli cie wkurza ta klientka i jesli wg ciebie nie umie grac to co powiesz o Mroczkach lub Cichopek albo o Musze ??
To są dopiero nieudaczniki.A Romantowska niech sobie gra zresztą i tak rzadko pojawia sie w TV lub wcale.
Bardziej denerwują takie głąby z castingu co nie są w rzadnym stopniu aktorami a pokazują sie w TV.

Anne

podzielam zdanie. w dodatku jest paskudna! a często obsadzana jest w rolach wszelakiego rodzaju kochanek.
to chyba reżyserzy robią na złość widzom.

Cpt_Spaulding

W "Czasie honoru" znowu obsadzona "klasycznie": smędzi, wolno chodzi i mówi oraz ma nieład na głowie (zresztą niedopasowany do epoki).

Anne

Anna Romantowska grywa "nieefektowne" bohaterki,ciche,zagubione.Nawet jej "bizneswoman" z "dzieci i ryb" jest taka.
Czy gra sztucznie ?.
Nie sądzę.
Bez wyrazu ?.
Nie.
Denerwująca ?.
Nawykłeś(-aś) do dynamiki amerykańskiej.
M.

marekblachowski

Nie znosze jej ajko aktorki po pierwsze za wadę wymowy. Zamiast "proszę" słychać "prosię". Niejednokrotnie trudno zrozumieć co powiedziała. Przyznam szczerze, że jestem do tej pani uprzedzony, ale jakoś nigdy nie przekonała mnie do siebie, a widziałem ją w wielu filmach.

użytkownik usunięty
pawellnowak

To prawda. Nie rozumiem jak osoba z taką wadą mogła dostać się do szkoły teatralnej. Przeciez aby dostac sie na PWST, to trzeba być wszechstronnie uzdolnionym (spiew, recytacja itd.) juz nie wspominajac o perfekcyjnej wymowie ! Ja tam do Pani Anny generalnie nic nie mam, ale to seplenienie rzeczywiscie moze draznic.

Spytaj się jej egzeminatorów jaśnie Pani.Pewnie nie znają się na rzemiośle.

Anne

Zgadzam się z Anne - mam podobne odczucia

Anne

po co ten wysiłek. wystarczyło napisać, że ma dławiący głos...

Anne

Zgadzam się. Koszmarna aktorka. Nie znam się na aktorstwie na tyle, żeby oceniać jej umiejętności, to nie mój konik, ale wg mnie jest strasznie sztuczna... Sztuczność uszami się z niej wylewa. Aha. I wydaje mi się, że aktor nie powinien mieć wady wymowy...

lil_lady_a

A mi się wydaje,że ludzie powinni mieć trochę kultury.

Anne

I don't understand the language, but her screen presence is great..

you haven't really seen hammy performances.... most Polish actors are good,

Anne

Racja. Jest bardzo irytująca. Może aktorką jest dobrą - trudno mi to ocenić, bo z każdego filmu po prostu bym ją wyciął/zamienił na kogoś innego. Nie mogę na nią patrzeć i jej słuchać...

Anne

no niestety, ale to prawda.

Anne

Sama w sobie nie jest aż tak złą aktorką, tylko dostają jej się głównie role rozhisteryzowanych bab, które same nie wiedzą, czego chcą. Też mnie wkurzała, dopóki nie zobaczyłam jej w "Duch w dom", tam się broni ;)

Anne

Trudno isę nie zgodzić!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones