Anna Romantowska

7,3
6 152 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Romantowska

Sprawia wrażenie bardzo pretensjonalnej osoby. Nie przypadła mi do gustu jako aktorka, ani jako osoba.....jakoś mi ta babka nie leży.
Nie znam jej zbyt dobrze, więc być może moja opinia ulegnie kiedyś zmianie, póki co jestem na nie.

użytkownik usunięty
Miss_Xev

Wręcz przeciwnie
Szanuję twoje zdanie, ale miałam okazję zamienić z Nią kilka słów. Okazała się osobą przemiłą i sympatyczną. Bardzo miło ze mną rozmawiała za co jestem Jej wdzięczna. W moim odczuciu pretensjonalna to jest Grażyna Szapołowska, tej kobiety, jak to nazwałaś, nie trawię. Pozdrawiam.

no tak
nie rozmawiałam z nią nigdy..., więc wysuwam pochopnego wniosku, że jest pretensjonalna, tylko, że sprawia takie wrażenie. Nie wiem w sumie dlaczego, ale coś mi nie leży w tej aktorce i nie potrafie dokładnie tego nazwać.....

użytkownik usunięty
Miss_Xev

Jest spoko
Ja tez mialam okazje z nia klika razy zamienic pare slow , i tez uwazam , ze jest bardzo sympatyczna i otwarta osoba , z duzym poczuciem humoru :)

no cóż....
Może i tak.....nie wiem nie zdążyłam się przekonać jaka jest na żywo....zresztą....nevermind

Miss_Xev

Ludzie, a znacie pojęcie "aktor charakterystyczny"? Własnie taka ona jest, charakterystyczna. To dobrze, bo są role w których trudno sobie kogokolwiek innego wyobrazic.

cromag4

oglądnij jeden film z Michael'em Berryman'em a potem dopasują Annę Romantowską w skali charakterystyczności! :0

Miss_Xev

Jest znakomitą aktorką, zapadającą w pamięć. Poza tym świetnie sprawdzała się w dubbingu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones