Anna Wendzikowska

5,4
661 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Wendzikowska

oglądał może ktoś ostatni odcinek ugotowanych z "gwizdami". Ta pani dała pokaz totalnej głupoty i ujawniła swoje wszelkie kompleksy. Nie wyszły jej jakieś frytki i zostawiła swoich gości wychodząc obrażona na cały świat, potem jeszcze miała pretensje, że gościom nie smakowało jej danie. Pod koniec róznież nie mogła zaakceptować faktu, że wylądowała na szarym końcu. Kiepska z niej aktorka, skoro nawet nie mogła udawać, że jest ok, że nic się nie stało. Gęstą atmosferę było czuć aż przez ekran.
Takiego zachowania można było się spodzieać po P. Zieniu - gość ma pieniądze i jest naprawdę znany, ale zachował się skromnie i z klasą. A ta ledwo aktoreczka i jej zmanierowanie naprawdę jest koszmarne. Nadymana, spięta, zakompleksiona i pozbawiona luzu. Koszmar!!! Takie są polskie aktoreczki w większości, ledwo zagrały w kilku filmach i nagle rośnie ego, szkoda że nie w parze z klasą i inteligencją. Już nie wspomnę o tym, że na jej zbotoksowane usta ciężko się patrzyło...

BrainCrash

Zgadzam się całkowicie! Również oglądałam ten odcinek i byłam zaszokowana jej dziecinnym, wręcz idiotycznym zachowaniem! Z zewnątrz słodka a w środku zepsuta do granic możliwości.

sybilencja

haha jakoś mnie nie zdziwilo jej zachowanie spodziewalam sie po niej tego, :D pamietam jak odpadla z tanca z gwiazdami jaka obrazona wielce byla :) haha baba po porstu nie u mie pogodzić się z porażka, a ją ponosi to wszyscy winni tylko nie ona, nigdy jej nie lubialam :P no coż....

BrainCrash

Zgadzam się. Nie, nigdy jej nie lubiłam, ale to był szok! Jak można tak ludzi potraktować! Wielkie mi danie wymysliła:D Brzydula z wielkim czołem, orlim nosem, kwasem i botoksem w gębie. Ciekawe, jak wyglądała by bez tego. Matko, pewnie JESZCZE gorzej:)))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones