Anna Wendzikowska

5,4
661 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Wendzikowska

dużo wdzięku, kobiecości, tylko ról nie za wiele

nono_doktor

też mi się w show podobała i w dzikim, szkoda że jej nikt w dzikim nie pamięta. Bardzo ją polubiłam od czasów dzikiego.

kinomanka_13

Dla mnie to dziwne, bo wiele gorszych się wciąż promuje, niestety

kinomanka_13

No ej...jakie nikt. Ja pamiętam serial Dziki:) To właśnie tam po raz pierwszy zwróciłem uwagę na czarującą i seksowną Anię:)  Pamiętam, że wtedy bardzo zazdrościłem tytułowemu Dzikiemu, że miał taki skarb w domu:) Potem był film Show i...już nic więcej. Urody i atrakcyjności odmówić jej na pewno nie można.

nono_doktor

W Show daje radę :) tak jak Orleańska,Bohosiewicz i Wędzikowska.

Dawid_11

no fajnie zagrała, znana jest z tych wpadek ma prawo czegoś nie wiedzieć w kulisach sławy mówiła o tej wpadce że nie wiedziała kto to jest Grotowski to przyznała się że nie interesuje ją dziedzina w której był Grotowski więc jej wybaczam ma prawo nie wszystko wiedzieć, ale nadrabia u mnie tym że jest sympatyczna i sentymentem rolą Kasi w serialu ,, Dziki".

Dawid_11

Daje, daje:)

Dawid_11

"W Show daje radę :) tak jak Orleańska,Bohosiewicz i Wędzikowska"

Przypuszczam, że na końcu twojego wpisu miała być Galica, która też była pod prysznicem - bo rozumiem że masz na myśli tą scenę. W przeciwnym razie to zdanie nie trzyma się kupy:)
BTW - zgadzam się. Dają radę :))

nono_doktor

dokładnie, "Show" to jak na razie jej rola życia:) Dobrze wyglądała, a i aktorsko nie było najgorzej:)

misiek1812

Dlatego nie wiem, dlaczego tak rzadko ją angażują. Szkoda

nono_doktor

Zgadza się, była tam bardzo seksowna i miała piękny biust.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones