Anne Hathaway

Anne Jacqueline Hathaway

8,2
66 062 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anne Hathaway

Może niezbyt to rozsądne ale jej nazwisko w obsadzie to dla mnie powód aby nie zobaczyc z nia filmu. Niesamowicie mnie drażni, te jej oczy wielkie jak kule bilardowe, uśmiech który zajmuje większoć jej twarzy, dla mnie jest okropna, jej obecnośc na ekranie jest nie do zniesienia choc moze aktorka z niej niezła, trudno mi to określic bo widziałem z nią tylko dwa filmy.

johnyss

Masz uprzedzenia jakieś człowieku. Ona jeszcze pokaze na co ją stac !

one_blood

Juz nawet pokazała - patrz Alicja w krainie czarów. ;)

johnyss

Oj mam to samo. Kompletnie mi się nie podoba i to nawet nie chodzi o
aktorstwo (trudno mi je ocenić obiektywnie), ale o wyglad (wiem, wiem aktor
nie musi być piękny a ona może się wielu ludziom podobać). Drażni mnie
niesamowicie i też staram się omijać jej filmy. Ostatnio obejrzałam "Alicję
w krainie czarów"-było lepiej niż zwykle, ale wolałabym zobaczyć w tej roli
kogoś innego. Pozdrawiam

ismena1990

Tak, pokazala na co ja stac w Alicji- na przerysowane odtworzenie kolejne rolki. Poza tym, nie mozna sie spodziewac za duzo od aktorki, ktora gra glownie w idiotycznych komediach dla nastolatek.

martyna_mb

Oczywiście szanuję Twoje zdanie, ale nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że Anne "gra głównie w idiotycznych filmach dla nastolatek."
Wszystkim zainteresowanym, którzy chcieliby zobaczyć Hathaway w roli odważnej, skomplikowanej i interesującej, polecam film "Rachel Getting Married". Ten film, bynajmniej mi, zmienił zupełnie obraz tej młodej aktorki, którą wcześniej również ja postrzegałam jako średnio utalentowaną...
Pozdrawiam. :)

Burger_Queen

Mi się wydaje wręcz na odwrót, że jest całkiem ładna, wystarczy popatrzeć
na nią w "Diabeł ubiera się u Prady".

nietwojasprawa

Anne jest bardzo ładna. Nie jest sztuczna jak wiele aktorek, ale też nie jest przesadnie skromna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones