Anthony Kiedis

Anthony Joseph Kiedis

7,0
73 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anthony Kiedis

Ja jestem w trakcie i muszę przyznać wstrząsająca, szczera do bólu i bardzo bardzo interesująca, polecam!

Michael_4

Ja już prawie kończe :) Bardzo fajna książka. Tłumaczenie troche mnie wkurza, ale książka super. Mocna rzecz.

Gyrapha

masz rację, np. doszukałem się takiego błędu: zamiast Blood Sex Sugar Magik było Black ....:-/

Michael_4

Też na to zwróciłam uwage. Albo "Rock Me Down" zamiast "Knock Me Down". Jest troche tego.
Ale sama książka jest super. Zdumiewająca wręcz. Czyta sie z zapartym tchem.

Gyrapha

dlatego polecam oryginał, znacznie lepiej sie czyta no i nie ma błedów, a jeszcze tak skromnie sie chwaląc, ja moj zakupiłam w samym L.A., miescie red hotów, taki mały skarb sobie przywiozłam z USA:D

Michael_4

Dzisiaj kupiłam 'Blizne' i musze powiedziec ze po wyjściu z Empiku usiadłam na ławce i zaczęłam czytac...
Czasami momenty są wstrząsające.... Książka choolernie wciąga....
Pozdrawiam:)

Michael_4

Tak... Troszkę mnie zaskoczyło to ze śmiercią Hillela ale że nie poszedł na pogrzeb to dziwne... Albo jak na odwyku poszedł na cmentarz i zaczął płakać nad grobem Slovaka... Najbardziej płakałam jak Flea poszedł do Johna (gdy z zespołu wywalili Dave'a Navarro) i zapytał się czy ponownie chce grać na gitarze w Red Hotach. John się popłakał i powiedział że o niczym innym nie marzy. Flea też się popłakał... " Ponowne przyjście Johna do zespołu było ostatnią rzeczą jakiejkolwiek bym się spodziewał. To tak jak ktoś by wstał z grobu i znowu zaczął żyć"- Anthony Kiedis. Ale mnie zatkało jak poprosił ojca (tatusia!)o spędzenie nocy z Kimberly... Było to w "Rainbow"... Albo z Grace. Denerwowało mnie że jak Kiedis ćpał to jemu to nie przeszkadzało a jak Dave ćpał to go wywalili... Ale teraz NA SZCZĘŚCIE gra John Frusciante=) Bardzo fajna ta książka... Czad (ale nie Smith)... Bardzo jest mi szkoda Glorii Scott bo to po jej śmierci Anthony Kiedis został zainspirowany do napisania "Venice Queen"!!!

Jak chcecie to piszcie na maila bo mogę wam napisać ciekawe fragmenty...

Soczek_marchewkowy_Marwi

Mnie tak jak Ciebie wstrząsnął ten monent kiedy Anthony napisał liścik do ojca z prosbą o przespanie się z Kim... czytałam ten fragment kilkanaście ray i ciągle gdy do niego wracam nie moge w to uwierzyc....
pozdrawiam!

Michael_4

Zgadzam się! Pewnego dnia stwierdziłam ze muszę ją mieć, chodziłam po mieście aż kupiłam i było warto. Wstrząsająca i bardzo wciąga. Przez jakieś 2 dni nic nie robiłam tylko czytałam bo się nie mogłam oderwać!

szaza9

Tak mnie wciągnęla że w ciągu jednejnocy przeczytałam

Alice_Hale_Cullen

Mam zamiar ją przeczytać, a Wasze opinie mnie do tego jeszcze bardziej zachęcają.

fanmanu

Niedawno skończyłem i powiem Wam, że każdy fan powinien przeczytac. Wiele anegdot i historii nie znajdziemy w internecie.

fanmanu

W takim razie ja ją również kupię!! :)
Czy można tą książkę dostać w każdym empiku, czy raczej zamówić (bo nie ma jej na stanie)?

Michael_4

Szczera do bólu? Wstrząsające momenty?
Przecież ta biografia to nic innego jak wystylizowane życie naszego kochanego Antosia. Wkurza mnie to strasznie, jak Anthony próbuje udowodnić jakim był egoistom i ćpunem pisząc "Byłem egoistom i ćpunem". To nie o to tu chodzi... Zero jakiejkolwiek emocji.. no może przy grobie Slovaka coś mną ruszyło.
Chociaż książkę czytałam już 10 razy, i fanką chili peppers jestem od 10 lat to i tak uważam że mało jest w niej jego prawdziwych odczuć. No bo fakty oczywiście się zgadzają.
Szansa na dostanie tej książki w empiku to jak jeden na milion. Bo w krakowskich empikach siedzę prawie codziennie, a widziałam ją tylko raz i to jeden egzemplarz z powyginaną okładką. Dlatego radzę zamówić.

bee_cool

Książka jest świetna! : )

...Więc również polecam kupić.


Michael_4

Ja przeczytałam już jakiś czas temu ale jestem naprawde zachwycona. Całe szczęście mam tę książkę na własność! Kiedis (przynajmniej tak mi się wydaje) niczego nie ukrywa, pisze o prochach, panienkach itp. Książka naprawde warta polecenia. A jeszcze te zdjęcia w środku...

Michael_4

Bardzo chciałabym ją przeczytać, ale nie ma ani w Empiku ani Merlinie i Rockmetalshopie. Na Allegro tylko w wersji oryginalnej, z którą raczej nie dam sobie rady... :/

Michael_4

ilekroć bym jej nie czytała, za każdym razem ją 'połykam'. nie da się oderwać od tej książki.
są w życiu rzeczy, które trzeba zrobić, filmy, które trzeba zobaczyć, a to jest jedna z książek, które po prostu trzeba przeczytać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones