Anthony Kiedis

Anthony Joseph Kiedis

7,0
73 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anthony Kiedis

W Chorzowie Red Hot Chili Peppers pokazali, że są najlepszym zespołem świata. RHCP RZĄDZI!!!!

Michael_4

zgadzam się z Tobą :) byłam tam, widziałam i słyszałam :D

Pozdro.

użytkownik usunięty
Gyrapha

popieram w 100%
koncert byl swietny :)
i zagrali soul to squeeza :)

Michael_4

joł, joł, było cudownie ^^

Michael_4

super koncert fajnie fajnie swietnie sie bawilam L:D:D::D Ale z tym nagłośnieniem.....

kaams

DO Kamy:D
witam cię wydaję że powinnaś się ze mną skontaktować,bo RHCP to całe moje życie i uwierz znam się na tym... Byłem w Chorzowie jak i parę dni pózniej na Live earth... moje gg 7396442 na pewno odpiszę jesteś moją pokrewną duszą :D

Michael_4

TAK!!! Bardzo często siedzę i płaczę bo wiem że przez baaardzo długi czas nie zobaczę moich (i waszych) papryczkowych idoli. Kto wie może kiedyś??? To było cudowne patrzeć na kogoś komu poświęciliśmy (i poświęcamy i poświęcimy) całe życie!!! Cudowne!!! Can't stop, to jest i będzie cudowne i już zaczynam płakać =)Szkoda że już nie było na płytę... Byłam na sektorach bocznych ale też było świetnie!!!

Antku wiedz że jeszcze kiedys Cię zobaczę na żywo!!! =) ;) :)

Michael_4

Świetny koncert, świetna atmosfera. Było genialnie :D

Michael_4

rowniez bylam xD oby przyjechali do Polski jeszcze raz... x)

Michael_4

OMG... ;D ja ich kocham po prostu ;];]
teraz mam fioła na punkcie 'By The Way' ;PP
a jak z wami??? ;]

ings

poprostu coś fantastycznego 8)często przypominam sb to wszystko oglądając najlepsze urywki na YT ... :') ahh

Michael_4

zgadzam sie sa najlepsi!

Michael_4

W Chorzowie RHCP dali dupy. Chyba dzieci nie wiedzieliście jakiego czadu RHCP (których wielbię szczerą i oddaną miłością) dawali wcześniej np. w Niemczech. To był mój trzeci koncert RHCP - niestety, najgorszy.

Dryden

Zgadzam się z Dryden. RHCP dawali lepsze koncerty niż ten w Chorzowie. Byłam na ich pięciu koncertach i naprawdę mogło być o wiele lepiej. Mam nadzieje, że jeszcze przyjadą do Polski. Pozdrawiam .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones