Anthony Kiedis

Anthony Joseph Kiedis

7,0
73 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anthony Kiedis

Czy ktoś wie gdzie mogę zdobyć książkę "BLIZNA"?

TaylorMomsen93726

Uzyj wyszukiwarki bo mozna ja znalezc bez najmniejszego problemu. Czytalem angielska wersje i ksiazka po prostu wymiata. Jezeli chcesz ja miec to zapewniam ze warto. Musisz ja miec !!!!!!!! :D

piter84_fw

przeszukałam wiele stron a na każdej albo jej w ogóle nie było albo nie była dostępna. co prawda znalazłam angielską wersje ale mój angielski nie jest tak dobry.

TaylorMomsen93726

Kurde rzeczywiscie. normalnie nie wierze. Szukalem jej chyba z godzine i nigdzie nie ma az wreszcie znalazlem forum gdzie ktos napisal "W księgarniach mówią mi, że nakład jest wyczerpany i nie wiadomo kiedy zostanie wznowiony". :( Niestety jak na razie jedyna Twoja szansa to polowac na allegro lub sciagnac pdf. Przypraszam ze wprowadzilem Cie w blad piszac ze "mozna ja znalezc bez najmniejszego problemu" ale jakis czas temu tak bylo. Zycze powodzenia i pozdrawiam

TaylorMomsen93726

JA kupiłem w empiku

Janznajomski

witam,bez problemu dostałam w bibliotece,przeczytałam część i przyszło powiedomienie ze musze oddac.Odddałam.Poszłam do Empiku spytać czy mogę zamówic książkę ale gosciu powiedzial ze generalnie juz nie ma tej książki tzn zaprzestano produkcji czy cos...
ale na szczęście teraz sobie kończe bo wypożyczyłam raz jeszcze ;)

Add_rianna

u mnie w bibliotece niestety nie ma :< pozostaje czekać, aż wznowią produkcję... bo na allegro widziałam tylko raz i to na licytacji za ponad 100 zł :/

hyrmenegilda

Nie wiem kiedy pisałaś tego posta ale w księgarni są ogólnodostępne. Nawet był na nią rabat jakiś tydzień temu na 25%.

rhcp_20

książka ta była nie wydawana przez jakieś 2 albo 3 lata i dopiero pod koniec września pojawiła się w sprzedaży

TaylorMomsen93726

kompletnie zapomniałam o tym temacie. ja kupiłam w empiku, jest cudowna, polecam <3

rhcp_20

a możesz powiedzieć w jakiej ksiegarni był ten rabat ?? + miasto ;)

Add_rianna

W Wejherowie w księgarni Matras. Ale są oni siecią sklepów więc powinnaś znaleźć i w dowolnym mieście takowy. Moja BLIZNA od roku czasu wędruje po ludziach więc nawet gdybym chciał ją komuś udostępnić z miesiąc dochodzić będę kto ją aktualnie przetrzymuje <I bądź tu dobry dla ludzi>. W sprzedaży mają drugie wydanie, z czarną okładką i Stadiumowo Arcadiumowym Antkiem. Nie wiem czym się różni to wznowienie.

rhcp_20

dzieki za dopowiedź ;) ja juz ja przeczytałam ,ale mysle ze jest taka książką którą po prostu chciałabym mieć w domu ;)

Add_rianna

Nie wiem czy to wszędzie tak jest, czy też związane jest z tym że Wejherowska księgarnia zmienia lokal ale jak obok niej przechodziłem widziałem na większości książkach z zza szyby - 70%. Może i Blizna jest o tyle obniżona :D

rhcp_20

książek *

rhcp_20

na allegro, kupilam za 25 zl :))

TaylorMomsen93726

Zobacz w Empiku,ja kupiłam właśnie tam.Książka jest boska,niesamowita,a jak nie to spróbuj przez internet

katrinafw

teraz jest tego pełno ale był okres że nie było w sklepach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones