Anthony Kiedis

Anthony Joseph Kiedis

7,0
73 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anthony Kiedis

biografia Kiedisa jest świetna muszę przyznać!!!kocham Tony'ego ale nie wiedziałam że miał aż TAK SZALLONą młodość! bez wątpienia jest naaajjllepsiejszym wokalem na globie!!jak ktoś jeszcze przeczytał BLIZNĘ to mnie poinformujcie czy sie podobała...ale zróbmy wszystko żeby RHCP sprowadzić do POLSKI,bo z tego co wiem nie ja jedna ich tak strasznie ubóstwiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!pozdrawiam

Kiciajka

No na pewno każdy fan marzy by obejrzeć koncert Papryczek w ojczyźnie ;) Nie miałam niestety okazji czytać jego biografii bo nie mogę jej nigdzie dostać! :( Szukałam już w Empikach po Wawie, ale nigdzie tej książki nie ma... A bardzo chętnie bym poczytała!

Kiciajka

PO PROSTU ... KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM RHCP I TEGO FACETA ... I TYLE

just_chili____

MASZ RACJĘ ... A W SUMIE TO NIE BO MY GO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO KOCHAMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

............I TYLE..............................=D

Kiciajka

Już po lekturze :) Coś wspaniałego. Doceniłam go po tym jeszcze bardziej... nieprawdopodobny człowiek! Uwielbiam RHCP i Anthony'ego!

Kiciajka

Książka fascynuje i niewiarygodnie wciąga (przeczytanie zajęło mi 4 dni, biorąc pod uwagę, że jakiegoś Latarnika męczyłam przez miesiąc). Na dalsze opisy Blizny nie będę się wysilać, bo to po prostu trzeba przeczytać. No i co najlepsze marzenie wszystkich fanów red hotów nareszcie się spełnia.

Mariksha

racja, to po prostu trzeba przeczytać. Czytałam ją 2 razy. Jest taka prawdziwa i wciagająca. Kiedy teraz słucham ich piosenek wszystko odbieram inaczej, myślę o Hillelu .. Naprawde mialam łzy w oczach jak to czytałam. no i oczywiście zakochałam się na zabój w Flea i Anthonym. A zdjęcia są super , zwłaszcza to jak Anth ma 3 latka :D


Ave Red Hot Chili Peppers
Ave Anthony
Ave Flea <333333333333333
Ave John
Ave Chad !

Kiciajka

Czy 'Blizna' lub 'Scar Tissue' jest też po Polsku ??? Bo u mnie z angielskim nie jest idealnie - ale też nie najgorzej...

Soczek_marchewkowy_Marwi

Tak, 'Blizna' to polskie tłumaczenie 'Scar Tissue', mozna spokojnie zamówic w Empiku.

Kiciajka

cóż, miał młodość zupełnie jak moja, tylko, że ja nie mieszkam w USA

Kiciajka

Cudowna jest ta ksiazka. :P:P Kurde mam nadzieje ze w tym roku przyjedzie do polski bo w zeszlym nie moglam jechac do Chorzowa. Najbardziej podobały mi sie momenty jak opisywał o tym co sie działo jak sie nacpal. Czasem sie az dziwilam ze on jeszcze zyje :P

marta_182

Rzeczywiście, czytając momentami aż nie można uwierzyć, że to wszystko się działo naprawdę. Te wszystkie maratony narkotykowe... Non-stop. Ale fakt, że przez to ta autobiografia jest prawdziwa, a historia niemalże "namacalna". Mnie osobiście bardzo podobała się książka. Nie mogłam do siebie dojść przez tydzień :D heh W każdym razie dla mnie to szczególnie ważna książka - perełka! ;P

Kiciajka

BLIZNA - naj ksiazka (jesli chodzi o biografie)

Kiciajka

mam przeczytałam.................. zakochałam się w nim po raz drugi ;) tylko jeszcze mocniej ;)

Kiciajka

niedawno wyszło II-gie wydanie w Polsce, z dodanym podtytułem -> http://www.empik.com/blizna-wstrzasajaca-biografia-lidera-zespolu-red-hot-chili- peppers-ksiazka,prod4310085,p


właśnie czytam, co prawda jestem na poczatku ale polecam!

Kiciajka

Czyta się błyskawicznie, ale postać Antka jest irytująca w swoim rozbuchanym egoizmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones