Anthony Kiedis

Anthony Joseph Kiedis

7,0
73 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anthony Kiedis

powiedzcie mi, kochani moi, jak sądzicie, kiedy Anthek miał zdecydowanie najfajniesze włosy?? mnie to nurtuje, kiedyś sądziłam, że blond to jego najmocniejsza strona, ale ostatnio zakochałam się w tych, które ma w "By the way" tudzież "Can't stop". Hm... zawsze śmiać mi się chce, ża ja mam takie włosy, jakie on miał w latach 80tych xD ale to taka dygresja ;D

no to jak??? ;)

kasiaczek

blond!!!!!!
potem czasy by the way
potem indianin
a teraz to porażka, tą grzywkę mógłby sobie darować;d

ginger

najładniej mu było jak miał 23 lata czy coś w tym stylu jak na 'true men' ( taklie długie blond), później czasy one hot minute (długie do pasa brązowe), póżniej z czasów by the way(brąz krótkie, później teraźniejsza fryzura (ciemne dość długie) no i na kkońcu ta porażka - blond krótkie... strasznie pedalskie w ogóle bleeeee... aaaaa... :D

kasiaczek

Blond nieee! :D Te z can't stop sa jednymi z fajniejszych, ale te, które ma teraz też sa niczego sobie...:P

czykrotka

też myślę, że teraz nie jest źle... a ta grzyweczka nawet ładna... a przynajmniej wtedy, kiedy się uczesze :D

kasiaczek

zdecydowanie te z can't stop. byl czas, ze sie zachwycalam blondaskiem i obeznym antosiem, ale caly czas powraca do mnie jego wizerunek z 2002 roku

kasiaczek

Kiedy to było jak wydał "Scar Tissue"?? Znaczy książkę mam na myśli... hm... 2004?? coś około. Jak zobaczyłam wtedy te zdjęcia z konferencji prasowej i tą odpałową grzyweczkę, to myślałam, że rozwalę kineskop od monitora... :/ postarzył się tą fryzurą przynajmniej o 10 lat... a powiniem takie zabiegi stosować, żeby się o te 10 lat odmłodzić... :D (ale widać opamiętał się i przywrócił sobie człowieczy wygląd. mniam :D)

kasiaczek

Mnie najbardziej podoba sie w tych włosach co ma teraz... ciemne, długie...tak jak lubie...

kasiaczek

Sądzę tak jak ty...mamy ten sam gust...ale ON ZAWSZE BYŁ I BĘDZIE PIEKNY...czy dobrze myślę ???

Soczek_marchewkowy_Marwi

myślisz lepiej niż dobrze.

on jest za-je-bis-ty

kasiaczek

na koncercie w chorzowie też miał fajne. ale zdecydownie najlepsze na teledysku By The Way, na Californication też spoko wyglądał, wogóle on zawsze fajnie wygląda i byłe na łysy nie był, a tak zawsze super!

kasiaczek

Jak dla mnie najładniejsze są te czarniutkie z Can't stop ; ) Potem te blond (najładniej są wyeksponowane w Californication) ; )
a teraźniejsza fryzurka jest po prostu zarąbista!!!!! : )
Jego zmiany fryzur to to co w nim uwielbiam

marcia270

Popieram przedmówczynię - to coś świetnego, że nie jest monotonny, tylko że coś w sobie zmienia co jakiś czas :)

Na koncercie w Chorzowie... I fryzurka była cudowna, i jego poncho zarąbiste, i ładnie wyciągał górne tony... udał nam się Anthek na tym koncercie :D

kasiaczek

w teledysku OTHERSIDE tez miał fajna fryzurke :)

kasiaczek

Najlepszą fryzure to ma teraz. Pierwszy raz zobaczyłam ją na koncercie w Chorzowie w TV. Po prostu ideał, zawsze chciałam taką miec. Ale jeszcze fajnie mu w takich trochę dłuższych (maksymalnie do ramion).

kasiaczek

Mi się najbardziej podobał u progu kariery! Kolor brązowy i włosy proste i długie! Boże jakie wtedy ciacho z niego było!
Teraz tez jest;)

kasiaczek

no pewnie że najlepiej w "by the way"(sweet), "dani california" i w aktualnych. a w ogóle to on jest cały idealny :]

kasiaczek

Antosiowi najlepiej było we włosiątkach do pasa i bez dyskusji :D

LostLittleGirl

"włosiątkach"?! :D buhahaha Ładne określenie :P
A mnie to w sumie chyba raczej nie podobał sie w blond włosach. Długie były super i te, które teraz ma też są ok :P

kasiaczek

cóż.... stwarzam nowe słówka ;p pozdro ;ppppppppppppppppppp

LostLittleGirl

Jak dla mnie to w blondzie mu nie do twarzy...tzn, nie wyglada zle, bo on nigdy zle nie wyglada ;D
Zdecydowanie ciemne dlugie ;))

kaja_24

Tak, też myślę, że w długich mu było najlepiej :> xD Utwierdziłam sie w tym, kiedy ostatnio oglądałam jego zdjęcia i teledysk "Warped" (jak dla mnie piosenka z kosmosu i teledysk też zupełnie odjechany). Anthony w tym video po prostu jest... boski! I jeszcze wtedy w RHCP był Dave Navaro... ;D

kasiaczek

Blond mi sie osobiscie nie podoały, ale włosy ktore mial za czasow by the way - np. w teledysku ,,can't stop'' to bylo mistrzostwo oraz oczywiscie jak mial dlugie do pasa.. Ufff ;)
http://youtube.com/watch?v=S5BDya6YXzM
polecam

kasiaczek

ubóstwiam wręcz jego fryzurę na początku "dani california" aaaah ! < 33
ale ogólnie w "by the way", "californication" i "otherside" też nie jest źle ; )) On nigdy brzydki nie będzie xd ; **

foonq

bez zwątpienia z grzyweczką na bok wymiata <3*RHCP*<3 powiem jeszcze że Anthony jak na swój wiek jest wzorcem piękna i nim pozostanie... nie jeden facet po 40 może mu pozazdrościć :P

paulinka18szosti

Najlepiej wyglądał w długich jak był młody! Taka burza włosów na głowie . Wyglądał zajebiście. Blond były najgorsze !! jak go w nich zobaczyłam to myślałam że się porzygam.

kasiaczek

Te z can't stop sa sexi ale te blond z Otherside tez!Zawsze mial i ma fajne fryzy.

kasiaczek

nawet w irokezie pięknie ;D

kasiaczek

zmieniam zdanie jednak najlepsze sa dlugie te z lat 90 ;P

szit1

najlepszy fryz to moim zdaniem rocznik '99 (chyba :) czyli "Californication"!!! krótkie, blond (to na zdjęciu). długie wydłużają mu twarz :/ najlepiej wypada w klipach do Otherside i Scar Tissue- boski ;p

Red_hot08

Zgadzam się, najbardziej mu pasują blond;)

lena_777

moim zdaniem nalepsze były blond z californication i czarne długie z by the way

lukaszbukasz

http://4.bp.blogspot.com/-AIRfKdpXAng/TWJzydxinoI/AAAAAAAAAdA/VcONrHwtt18/s1600/ Anthony_Kiedis_2006.jpg
Tu wygląda trochę jak Robert Downey Jr. ;)

Wzol

Jak dla mnie to absolutnie najlepiej wyglądał w teledysku do utworu "Hump De Bump". A tak na marginesie - świetna piosenka :D

kamii87

absolutnie czasu Under the bridge, długie są idealne.

paula18888

https://www.facebook.com/event.php?eid=318094234867937

popcorniasty

ej ludzie, myslicie ze do kiedy beda sprzedawac bilety gdzies około ??

użytkownik usunięty
kasiaczek

Mi się najbardziej podoba Anth z dłuuuuuuugimi włosami, zaczynając od początków zespołu na One Hot Minute kończąc. C:

Taak :) Ty długie był najfajniejsze :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones