Antoni Krauze

4,0
1 324 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Antoni Krauze

Proszę się nie przejmować negatywnymi opiniami, piszą je w większości ludzie którzy nie oglądali tego filmu. Czekam na jakąś wersje serialową bo kilku rzeczy się w filmie nie zmieściło.


bourvil

"Pana" oceny to same 10, więc wielu ludzi nie bierze tej opinii na powaznie

Nekromanta21456

10 albo 1.
Albo jest film dobry albo zły?
Albo się jest w ciąży albo nie?
Albo się jest pijanym albo nie?
Nie uznaje ocen pośrodku.

Jeśli nie mogę się zdecydować to milczę tak mam z paroma filmami.
Wbrew pozorom tak jest lepiej jestem w stanie powiedzieć z pamięci oceny wszystkich moich filmów.
Przy ocenianiu filmu ma też znaczenie humor oceniającego, masz dobry oceniasz na 8 masz zły oceniasz 6. a to jak jesteś traktowany na filmwebie liczy się działalność. (punkty za oddawanie informacji)

bourvil

Oceny pośrednie mają duże znaczenie, 10 to znaczy że genialny, a 1 że paskudztwo. Jeżeli ma ktoś same 1 albo 10 to znaczy, że nie jest zdecydowany. Jeżeli da się tylu 10, to opinia jest niewiarygodna, ja na przykład po przejrzeniu tych ocen ani trochę nie przekonałem się do Smoleńska. Podobnie jest z 1

Nekromanta21456

I się nie przekonasz (:
Ja się przekonałem dopiero po obejrzeniu, gdyby ktoś mi wczoraj powiedział, że będę bronił Smoleńska to bym go wyśmiał. (: Smoleńsk poza tym ma same 1 lub 10. 1 ma u większości ale u osób które go nie oglądały.

Kiedyś jedna osoba próbowała mnie przekonać na ten sposób oceniania, a ja przejrzałem jego konto i znalazłem bajki o Asterixie oceniane na 9-10 a filmy Polańskiego oskarowe na 5-6. Zrobiło mu się głupio i zaczął robić poprawki. Po za tym dając oceny 1 i 10 są bardziej kluczowe.
Sam jestem w pewnym sensie nauczycielem i nie uznaje ocen po środku.
Czasem jest tak, że oceniasz jakiś film wysoko a po czasie z niego wyrastasz i zmniejszasz mu notę - dużo osób tak robi np z "Kevin sam w domu". a ja się trzymam jednej zasady.

bourvil

Jak tam już wolisz. Ja preferuję jednak oceny pośrednie

bourvil

Ty w ogóle chłopie milcz, bo się kompromitujesz. Jeszcze chwalisz tego propagandowego, reżimowego gniota dla bezmózgów, stając tym samym po stronie zdrajców Polski. Pluję na buty.

ural

Czemu milcz. Komunę tu wprowadzasz czy faszyzm. Każdy ma możliwość wypowiedzi na tym polega równość i demokracja.
I w ogóle po co wchodzisz na tą stronę i piszesz. Sprawiasz tylko, że mój wpis będzie miał większe zainteresowanie. Im więcej osób odpisuje robi go popularniejszym

Co Ci zrobił PIS, że tak go nie trawisz? Płaci Ci ktoś za to?
Czy podwyższył Ci wiek emerytalny?
Czy zabrał dni wolne za soboty kosztem Trzech Króli?
Czy podwyższył wat?
Czy zmusił 6 latki do pójścia do szkoły?
Czy zmniejszył zasiłki pogrzebowe o 2 tysiące?
Czy wprowadził widełki na becikowe?
Czy wprowadził podatek Belki na lokaty codzienne unikające podatku?
Czy inwigilował polskich dziennikarzy?
Czy wysyłał antyterrorystów do siedziby nieprzychylnej gazety?
Czy wysyłał antyterrorystów do domu 18-19 letniego chłopca prowadzącego stronę nieprzechylną Bronkowi?
Czy doprowadził do dzikiej reprywatyzacji Warszawy?
Czy chciał władować do Polski emigrantów?
Czy zamknął Stocznie a właściwie rozpieprzył na złom by nie udało się ich odbudować?
Czy podpisał "Acta" uniemożliwiając wystawiania i oglądania znacznej części filmów.

Co tam było propagandowego jak z większości składał się ze zdjęć archiwalnych.
Co Ci się w tym filmie nie podobało rozumiem, że go wiele razy oglądałeś skoro tak krytykujesz?
Bo chyba nie jesteś na tyle głupi by oceniać film beż oglądania i wchodzić w polemikę z innymi.

bourvil

W temacie pana Krauzego jest tutaj zalew propagandy PO-KOD-owskiej. Nie ma przypadków. Zresztą, pan Krauze nie jest jedyną jej ofiarą. Wystarczy porównać posty towarzyszące tematom niepoprawnym politycznie - większość to właśnie powyższa propaganda, niestety. Szkoda, że na forum hobbystycznym jest tyle obrzydliwej polityki.

bourvil

Zaniechaj żartow.
Pisobolszewizm nie przetrwa,bo jest sprzeczny z obyczajowoscią i kulturą prawną panstwa nalezącego do tej części swiata. A bzdurzenie o 6-latkach czy wieku emerytalnym to nadużycie. Sam jestem za 6-latkami w szkole. Rozumiem tez ekonomiczne uzasadnienie dlaxwieku emerytalnego. Naduzycia zwiazane z VAT poprzedni niePISowiecki rząd ukrócil wprowazzajac zmiany w przepisach. Zniszczenie TK, SN, statniny w Janowie, wycinkę puszczy, 27:1, rozbrojenie armii, wyprowadzanie kraju z Unii, wszechobecny na nigdy niespotykaną skalę nepotyzm, korupcja, kupczenie stanowiskami w spolkach skarbu panstwa, nagrody, premie, mataczenie przy postepowaniu w sprawie wypadku limuzyny sołtysowej, przestepstwa konstytucyjne, naduzycia wladzy, o SKOKach, sprawie warszawskich drapaczów chmur, "srebrnej", KNF, banku centralnego i zwiazanych z tym monstrualnych naduzyciach finansowych nie zapominając - wszystko to bedzie rozliczone! Będą spieprzac do Putina, jak Janukowycz z Ukrainy w 2014 roku.
Na miejscu pisowietów mialbym stale przygotowaną szxzoteczke do zębów.
Niech im Bóg wybaczy.

bourvil

...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones