Anya Taylor-Joy

Anya Josephine Marie Taylor-Joy

8,4
44 746 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anya Taylor-Joy

Jej kreacja i gra aktorska w Gambicie Królowej są tak pierwszorzędne, że aż człowiek zapomina że to fikcja i koniec końców ulega jej urokowi podobnie jak kolejni bohaterowie serialu mimo różnego pierwszego wrażenia. Aż chwyta lekki dół kiedy okazuje się że to już koniec. Genialna.

91san

Mam te same odczucia. Jest zjawiskowa. Niesamowicie cieszy mnie fakt, iż serial powstał dopiero teraz i nie zagrała w nim, tak jak było to we wcześniejszych planach, Ellen Page. Dla mnie serial straciłby automatycznie połowę uroku.

witcher78

Teraz to Elliot Page ;) Ale faktycznie ta aktorka jest zdolna :)

Joker_Dzokej

Oczywiście o Anyi mówię (pewnie napisałam z błędem, ale ciężko to imię wymówić i napisać w polskim;))

Joker_Dzokej

To jest poprawna polska odmiana tego imienia. :)

thomasward

Oh, dziękuję:). Już myślałam, że zrobiłam błąd;)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

A uj go wie. To co napisałem wcześniej, to był projekt z 2008 roku, który miał reżyserować Heath Ledger i tam ono miało grać.

91san

Anya Taylor-Joy 10/10! Dodam, że na mnie ogromne wrażenie wywarła również gra Isly Johnston (mała Beth). Niestety na tym portalu do dzisiaj nie można ocenić żadnej z odtwórczyń głównej roli bo funkcja nadal nieaktywna (dwa miesiące od premiery.)

91san

co ty gadasz za bzdury że pierwszorzędna rola. Przez takich jak ty ona jest nagle w top 5 aktorek. W czym była lepsza od innych moim zdaniem dziewczynka w tym serialu zagrała lepiej Mogę jej bez problemu wytknąć 2 razy więcej wad w tym serialu niż zalet. Rola dobra ale bez przesady. Wychodzi na to że wy dobrych filmów nie oglądaliście z genialnymi rolami.

Polaq_filmaniak

Nigdy nie wystawiłem żadnej oceny na filmwebie. Z kolei tacy jak ty, którzy aż tak poważnie podchodzą do kwestii indywidualnego gustu powinni rozumieć i się w końcu pogodzić z faktem że rankingi można obić o kant dupy więc mogą być wypaczone.

91san

Rozbiła bank. Jest wspaniała w "Queen's Gambit". Magnetyzuje, rozczula, rozbawia, wzbudza całą gamę emocji. Taka młoda, cudna aktorka musi, po prostu musi mieć przed sobą wielką karierę. Czuję, że wszystkie Diany Keaton i inne Meryl Streep będą mogły się schować.

LukaszJarosz25

Meryl Streep mogłaby się schować xddd od razy niech jej buty czyści "rozbiła bank " szczególnie jak udawała pijaną "wzbudza całą gamę emocji" gdy odkurza mieszkanie po 3 lub 4 blantach i zachowuje się normalnie. Kolego porównaj ją co udawała naćpaną do Brada Pitta po 1 skręcie w filmie Pewnego razu w Hollywood, albo porównaj do Leo diCaprio w wilku z wall street co chodził na placach. A amatorzy z Rancza lepiej zagrali pijanych od twojej "cudnej aktorki". Ona przez 95% serialu miała taką samą smutną minę nawet jak była zadowolona to zaciśnięte zęby jakby była wkur****a. Na ten moment najbardziej przehypowana aktorka Złoty Glob to jedno wielkie nieporozumienie. a poza tym gościu się nie znasz jak kogoś takiego porównujesz do meryl Streep to tak jakbyś porównywał Karolaka do Tom'a Hardy

91san

Prawda. Serial jest świetny. Jeden z lepszych. No i Anya T-J faktycznie jest tutaj niesamowita.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones