Anya Taylor-Joy

Anya Josephine Marie Taylor-Joy

8,4
44 746 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anya Taylor-Joy
użytkownik usunięty
Nesna

I ładniejsza.

Nesna

faktycznie bardzo podobna :)

Nesna

Zgłaszam do usunięcia

laxman

...but why?

Nesna

Ponieważ jest skandaliczny. Porównanie początkującej, naturalnej, obiecującej aktorki do kogokolwiek z tego najniższego, celebryckiego piekła to skandal.

Nie no, żartuję:) No może nie od końca, ale nic nie zgłaszam. Po prostu uderzyło mnie to porównanie, jako bardzo nietrafione, choć dobrze zaznaczyłaś, że Anya jest myślącą wersja...

laxman

Uff już myślałam, że czeka mnie ban ;)
Mam nadzieję, że usłyszymy więcej o Anyi, zgrała fajnie!

laxman

Nie wiem, co ma myślenie bądź nie do porównania rysów twarzy dwóch kobiet, ale spoko.

alicjajoanna

Wnętrze ma bardzo wiele wspólnego z wyglądem zewnętrznym.

laxman

To pewnie dlatego dr Mengele był opisywany we wspomnieniach więźniarek obozu Ravensbruck jako bardzo przystojny mężczyzna o łagodnym wzroku :)

alicjajoanna

Ale ja nie mówię o byciu wspaniałym, dobrym człowiekiem - Mengele natomiast z całą pewnością był inteligentny. Coś ta riposta nietrafiona:)

laxman

Ale mówisz o korelacji wnętrza z wyglądem zewnętrznym, analogia wciąż jest zatem trafna.

alicjajoanna

Dobrze, są święta, bądźmy ugodowi. Przyznaję Ci rację.

laxman

Miło mi - chociaż już w sumie po świętach ;)

alicjajoanna

Znowu się mnie czepiasz!?

laxman

Oj tam, od razu czepiasz ;)

alicjajoanna

Dobra, już koniec z żartami itp. Natomiast wiedz, że zawsze sobie na nie pozwalam z świadomymi, inteligentnymi użytkownikami:)
Pozdrawiam!

Nesna

Laura Harring zdecydowanie.

Poke32

Ma z niej coś, ale Laura o wieelee pięknięjsza, klasa!

Nesna

Musiałem sobie "wygooglać" ową Kendall i... zszokowało mnie z lekka. Może i podobna, ale Anya jest aktorką. Mam nadzieję, że sodówa nie strzeli do głowy i pozostanie aktorką nadal, nie celeodbytką. Znakomitą aktorką jak do tej pory.

JaroTomik

Otóż to, o tym mówiłem. Niech Anka nie zbacza ze ścieżki

Nesna

mega podobna do elit işcan w mustangu

Nesna

opór podobna! Z tym ze Kendall ma sztuczna twarz ;)

Nesna

jeszcze nie został dodany ten film na FW, ale przed chwilą na YT pewne video przykuło moją uwagę - zwiastun kostiumowego filmu, najnowszej adaptacji austenowskiej "Emmy". osłupiałam bo w pierwszej chwili na pierwszy rzut oka widziałam w thumbnail Kendall Jenner. moją pierwszą myślą było: "Jenner próbuje sił w aktorstwie??" przez myśl przemknęło mi też, że to może kolejna reklama najnowszej kolekcji jakiegoś domu modu inspirowana czasami regencji. w ostatnim czasie wszędzie gdzieś widzę Kendall Jenner w podobnych reklamach.

ale nie: to zwiastun kolejnej ekranizacji "Emmy" z Aną w roli tytułowej. wizualnie absolutnie zachwycający. gra w nim również Bill Nighy :)

Nesna

Mi z kolei kojarzyła się z młodą Björk, piękna dziewczyna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones