Arkadiusz Jakubik

Arkadiusz Benedykt Jakubik

8,5
67 990 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Arkadiusz Jakubik
marcin261287

on nawet go na oczy nie widział, zwykła zlepka montażowa

marcalina

Bredzisz.

marcin261287

właśnie przed chwilą wyłączyłem na chwilę admunchera i (nie)chcący zobaczyłem tę reklamę :o
nawet fajnie wyszła i też się nad tym zastanawiam czy to nie "zlepka", jak wyżej marcalina pisze. Są gdzieś jakieś zdjęcia z planu?

moshimosh

Nie sądze. Spacey był fizycznie na planie w pozostałych reklamach, to czemu mieliby teraz oszukiwać?

użytkownik usunięty
marcin261287

Nawet jakby był na ty to co z tego? Spacey to jakiś Bóg czy co? W czym Hollywood jest lepszy od naszej kinematografii?
Spacey jest jakimś mega aktorem? Rozwalają mnie te nasze kompleksy. Nie no przecież tam jest cywilizacja a my jesteśmy
zaściankiem. Prawda? U nas nic nie ma.

"Spacey to jakiś Bóg czy co?"

Nie. To bardzo dobry i rozpoznawalny na całym świecie aktor.


"W czym Hollywood jest lepszy od naszej kinematografii? "

We wszystkim.

"Spacey jest jakimś mega aktorem?"

Czołówka z obecnie żyjących.

"Rozwalają mnie te nasze kompleksy. Nie no przecież tam jest cywilizacja a my jesteśmy
zaściankiem. Prawda? U nas nic nie ma."

Z wypowiedzi wynika, że kompleksy masz wyłącznie Ty. I to kompleks niższości, zwany potocznie bólem dupy.
Jakie to straszne, że prywatna firma wzięła do reklamy jakiegoś aktorzynę ze zgniłej Ameryki. Pewnie powinni wziąć Karolaka.


"W czym Spacey jest lepszy od np. Gajosa ?"

Nie nazywa się Gajos, co w wymowie w języku angielskim może budzić skojarzenia z homoseksualistami.

użytkownik usunięty
marcin261287

Ja nie mam nic do reklamy. Nie wiem skąd Ci to przyszło do głowy ale pewnie masz jakiś ból dupy.
We wszystkim to i pewnie w niczym. Pewnie cos tam by się znalazło ale na pewno
nie można używać słowa WSZYSTKO.

Spacey brzmi lepiej niż Gajos. Nie no rzeczywiście jest lepszy przez to . Tak.

Słaby trolling.

użytkownik usunięty
marcin261287

Wiesz, on nie jest po to żeby Tobie dogadzać.

użytkownik usunięty
marcin261287

W czym Spacey jest lepszy od np. Gajosa ?

użytkownik usunięty
marcin261287

No teraz to bym się na jego miejscu tym nie szczyciła.

Spacey jest oskarżony o molestowanie, natomiast Gajos gra księdza który... molestuje. Panowie są teraz do siebie podobni jak nigdy dotąd ;)

użytkownik usunięty
marcin261287

To w końcu Gajos czy Jakubik? :)

Jeden i drugi ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones