Arnold Schwarzenegger

Arnold Alois Schwarzenegger

7,9
49 150 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Arnold Schwarzenegger

Mam do niego wielki szacunek, osiągnął wiele w sporcie, filmie i w życiu prywatnym.

WielkiSzu

Popieram. Można wiele krytykować w jego osobie, ale nie można mu odmówić osiągnięć. Spełnił wszystkie swoje marzenia i jeszcze nie ma dość:)

RadoslawKamil

... a wracając do aktora, grał gościa, który był wychowywany w klasztorze na dalekim wschodzie. Po osiągnięciu pełnoletności wyszedł z klasztoru i wkroczył w nieznany świat. Nie znał samochodów, telefonów. Ciągle cytował swojego mistrza Lee Po. Przechodząc koło plakatu rozbawiła go muskulatura Rambo. No i nie wiem co to za film, może ktoś go kojarzy, bo w filmografii nie mogę go odnaleźć.

Dendron999

To nie był film Bliźniacy?

WielkiSzu

dokładnie ,! ja też ! uwielbiam tego aktora , jeden z najlepszych a zaraz później Stallone . ;)
Mam nadzieje że Arnold zostanie prezydentem USA ; )

MrsVampire

Nie urodził się w Stanach tylko dlatego nie może się ubiegać o prezydenturę.

Nuno33

tak tak wiem o tym , ale zobaczymy może coś się zmieni:D mysle ze byl by dobrym prezydentem.

MrsVampire

Skoro w Stanach czarny został prezydentem to kto wie...wszystko jest możliwe :(

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Bobby_Gontarski

Żal mi cie dzieciaku.

WielkiSzu

Błagam pajacu, nie zapodawaj mi takich drętwych tekstów. Mnie jest żal takich żałosnych błaznów, którzy bezkrytycznie szanują każdą mendę, którą wskażą mu jako godną uwagi w telewizorni. Naucz się używać języka polskiego. Naucz się czytać. I naucz się krytycznie obserwować otoczenie - to bliższe i te dalsze. Witamy na planecie Ziemia.
PS. Po krótkiej i jakże męczącej lekturze Twoich wpisów mam radę: zmień nick na "WielkiSuchar"

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
WielkiSzu

N E R R R W Y ... To lubię ... ;)

WielkiSzu

A sport i film to nie prawdziwe życie?

marcin_lendzion

On napisał w życiu prywatnym, a nie prawdziwym. Jednak sport i film możemy zaliczyć do tzw. kariery, a życie osobiste to przecież co innego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones